• Komende wedstrijden

    Bij thuiswedstrijden verwachten we dat je ruim op tijd aanwezig bent. De algemene regel daarbij is:

    • F- en E-jeugd minimaal 30 minuten voor de wedstrijd
    • D-, C-, B-jeugd minimaal 45 minuten voor de wedstrijd
    • A-junioren en senioren 60 minuten voor de wedstrijd
    • Trainers kunnen er voor kiezen om met het team hiervan af te wijken.
  • Let op! Onderstaand programma is een concept.

  • Programma

    WedstrijddatumVertrektijdWedstrijdScheidsrechterRijders
    18 sep. 15:30Spirit 1 - ODIK 1A (Alex) den Hartog
    18 sep. 14:00Spirit 2 - ODIK 2N. (Niels) Groen
    18 sep. 15:3514:15Reehorst '45 3 - Spirit 3T. (Tim) van der Wilk
    18 sep. 12:3011:00MIA 7 - Spirit 4J (Jim) Barkema
    18 sep. 12:30Spirit A1 - KIOS (N) A1R (Richard) van Beek
    18 sep. 12:3011:00De Eemvogels A1 - Spirit A2C. (Christiaan) SnoekBaatenburg deJ, Rense, vBeek
    18 sep. 10:3008:50KVZ B1 - Spirit B1T. (Tim) KuipervHoef, Vermeer, vEffrink
    18 sep. 11:00Spirit B2 - Telstar/Schoonderbeek B2R. (Rick) van de Kamp
    18 sep. 09:30Spirit B3 - ODIK B2J. (Jarno) van den Hudding
    18 sep. 09:30Spirit B4 - ODIK B3N. (Nick) van Effrink
    18 sep. 09:3008:25Telstar/Schoonderbeek C1 - Spirit C1S. (Sjaak) van der LeevdBraak, vGeresteijn, Boone
    18 sep. 11:3010:15Unitas/Perspectief C3 - Spirit C2J (Jort) WiegersmaWillemsen, Liefting, Smits, Messelink
    18 sep. 10:0009:00ODIK D1 - Spirit D1N. (Nanda) EversMohle, vVliet, Zwart
    18 sep. 11:00Spirit D2 - De Meeuwen D3Y. (Yvette) Doppenberg - van den Hudding
    18 sep. 10:30Spirit D3 - Dindoa D4A.B. (Anne-Bertien) Slingerland - de Vente
    18 sep. 10:0008:45Woudenberg D4 - Spirit D4D (Dennis) Klein WolterinkvdHee, vdHeuvel, Top
    18 sep. 10:0009:00SKF E1 - Spirit E1A.E. (Annely) FliervdWerf, Arends
    18 sep. 09:30Spirit E2 - Sparta (N) E1E. (Eline) van Putten
    18 sep. 10:0009:00Unitas/Perspectief E8 - Spirit E3AfgeschermdKok, vdHaar
    18 sep. 09:30Spirit E4 - De Meeuwen E5E. (Elsa) van Elten
    18 sep. 11:0010:15ODIK E5 - Spirit E5T. (Teun) de VriesvEede, vMaanen
    18 sep. 09:30Spirit F1 - ODIK F2R. (Rik) van de Kuilen
    21 sep. 20:15Wolderwijd MW1 - Spirit MW2Y K E (Yvonne) Meetsma-Roozeboom
    22 sep. 20:00Antilopen/Lancyr Deelen MW1 - Spirit MW1
    25 sep. 16:0013:15Amicitia 1 - Spirit 1J (Jolmer) Bergsma
    25 sep. 16:5515:30Antilopen/Lancyr Deelen 3 - Spirit 2P. (Peter) van der Plas
    25 sep. 15:00Spirit 3 - Apeldoorn 3
    25 sep. 13:30Spirit 4 - ODIK 7J (Jos) Mijnarends
    25 sep. 11:1509:15ZKV (Za) A1 - Spirit A1J.B.F. (Job) VeldhuisMulder, Bruinekreeft, Terpstra
    25 sep. 12:15Spirit A2 - Midlandia A1E (Erik) van de Kuilen
    25 sep. 11:1510:00ODIK B1 - Spirit B1W (Willem) van GarderenFIETS
    25 sep. 12:15Spirit B2 - Dindoa B3C. (Connelie) van Dasselaar - Overeem
    25 sep. 11:00Spirit B3 - Sparta (N) B2A (Anouk) Looyé
    25 sep. 11:4010:20Soesterkwartier B1 - Spirit B4R (Ron) MartensenBrand, vLooijengoed, vdVoort
    25 sep. 11:0009:35Synergo C1 - Spirit C1Arends, Mostert, Besselsen
    25 sep. 10:00Spirit C2 - Antilopen/Lancyr Deelen C3J. (Jelle) Bangma
    25 sep. 11:3010:25Sparta (N) D1 - Spirit D1N.J. (Nick) JansenBunt, Groenevelt, dGeus
    25 sep. 11:00Spirit D2 - Dindoa D3
    25 sep. 11:0009:45Unitas/Perspectief D3 - Spirit D3L (Lucca) BoehlévdSteeg, Zandbergen, vdBrink
    25 sep. 10:00Spirit D4 - ODIK D3M. (Mike) van Westerneng
    25 sep. 10:4509:55Telstar/Schoonderbeek E1 - Spirit E1M. (Marieke) DamenDavelaar, vBeek
    25 sep. 09:30Spirit E2 - Unitas/Perspectief E2M. (Marianne) van de Kuilen
    25 sep. 09:30Spirit E3 - MIA E4D. (Djino) Mota
    25 sep. 10:0009:00Woudenberg E4 - Spirit E4Messelink, vNes
    25 sep. 09:30Spirit E5 - De Meeuwen E4R. (Rosalie) van der Stege
    25 sep. 10:0009:00Unitas/Perspectief F2 - Spirit F1D. (Dana) BakkerBlankenstijn, vdVisch, vdTop
    29 sep. 20:15MIA MW1 - Spirit MW2
    30 sep. 20:15Soesterkwartier MW1 - Spirit MW1E (Erwin) Geurts
    2 okt. 15:3013:45MIA 1 - Spirit 1R (Remon) Landwier
    2 okt. 17:0015:30MIA 2 - Spirit 2M. (Maarten) Terwiel
    2 okt. 13:30Spirit 3 - Unitas/Perspectief 4
    2 okt. 12:3011:30De Meeuwen 4 - Spirit 4
    2 okt. 12:3010:15Velocitas A1 - Spirit A1J (Jan Harm) BrouwervPutten, Terpstra, Zevering
    2 okt. 14:3012:50Hemur Enge A1 - Spirit A2R (René) CornelissevEssen, Klarenbeek, vWesterneng
    2 okt. 11:2510:10Apeldoorn B1 - Spirit B1vGolen, Boone, Rense RES.SHIRTS
    2 okt. 11:45Spirit B2 - Unitas/Perspectief B2M (Michel) Kieft
    2 okt. 10:00Spirit B3 - De Meeuwen B3M (Martijn) van den Top
    2 okt. 10:00Spirit B4 - Unitas/Perspectief B4L (Lizzy) Zevering - Rozendaal
    2 okt. 11:0009:30OVVO C1 - Spirit C1Versteeg, vVliet, deVries RES.SHIRTS
    2 okt. 10:0008:45Dindoa C3 - Spirit C2D. (Daniël) van GenderenvdBraak, Kadi, Janssen, Beumer RES.SHIRTS
    2 okt. 10:4509:40Telstar/Schoonderbeek D1 - Spirit D1L.T. (Luuk) RakhorstvBeek, vdHoorn, vSloten
    2 okt. 09:00Spirit D2 - MIA D3J. (Jelle) Bangma
    2 okt. 09:00Spirit D3 - De Meeuwen D4E. (Eline) van Putten
    2 okt. 10:3009:25Sparta (N) D3 - Spirit D4I. (Iris) van den HazelvdBorn, vdFliert, Smit
    2 okt. 11:3010:30DVO/Accountor E1 - Spirit E1C (Christa) RigterVermeer, vdWerf
    2 okt. 09:30Spirit E2 - De Meeuwen E3Afgeschermd
    2 okt. 09:3008:40Sparta (N) E2 - Spirit E3AfgeschermdHooijer, vMaanen
    2 okt. 09:30Spirit E4 - Unitas/Perspectief E7B. (Bregje) Rense
    2 okt. 10:0008:55Wageningen E8 - Spirit E5N.J. (Danieke) van de HoefMonshouwer, Schuiteman RES.SHIRTS
    2 okt. 09:30Spirit F1 - SKF F2J (Joyca) Druijff
    6 okt. 20:30Spirit MW1 - Soesterkwartier MW1M (Martijn) van den Top
    6 okt. 19:30Spirit MW2 - MIA MW1
    9 okt. 15:30Spirit 1 - Victum 1
    9 okt. 14:00Spirit 2 - Victum 2G. (Gijs) van Garderen
    9 okt. 15:3014:00MIA 3 - Spirit 3
    9 okt. 13:00Spirit 4 - MIA 7A (Anneke) van Puurveen
    9 okt. 12:30Spirit A1 - Victum A1
    9 okt. 14:0012:25Wolderwijd A1 - Spirit A2B. (Ben) ScharftPloeg, vdKuilen, vReenen
    9 okt. 11:15Spirit B1 - KVZ B1F (Frans) Veenendaal
    9 okt. 09:3008:25Telstar/Schoonderbeek B2 - Spirit B2H.C. (Lois) de KorteWillemsen, vGeresteijn, Niesing
    9 okt. 10:0008:45ODIK B2 - Spirit B3H (Herman) van den BerktFIETS
    9 okt. 10:0008:45ODIK B3 - Spirit B4FIETS
    9 okt. 12:00Spirit C1 - Telstar/Schoonderbeek C1
    9 okt. 10:10Spirit C2 - Unitas/Perspectief C3
    9 okt. 10:00Spirit D1 - ODIK D1J. (Jelle) Bangma
    9 okt. 09:1508:15De Meeuwen D3 - Spirit D2Beukhof, vdBraak, vdBrink
    9 okt. 09:3008:15Dindoa D4 - Spirit D3R C (Rob) BruiningGroenevelt, Klein, Merza RES.SHIRTS
    9 okt. 09:10Spirit D4 - Woudenberg D4E. (Eline) van Putten
    9 okt. 09:30Spirit E1 - SKF E1M. (Marianne) van de Kuilen
    9 okt. 09:3008:40Sparta (N) E1 - Spirit E2AfgeschermdSmit,dVries
    9 okt. 09:30Spirit E3 - Unitas/Perspectief E8C. (Cindy) Ploeg
    9 okt. 09:0008:15De Meeuwen E5 - Spirit E4Pluijlaar, Top
    9 okt. 09:30Spirit E5 - ODIK E5J. (Janique) van Elten
    9 okt. 10:0009:15ODIK F2 - Spirit F1Kumar Singh, Borren, Horjus
    13 okt. 20:15MIA MW2 - Spirit MW1
    13 okt. 20:15De Meeuwen MW1 - Spirit MW2
    14 okt. 20:00Spirit A1 - Tweemaal Zes A1J. (Jeroen) Reupkes
    16 okt. 15:30Spirit 1 - Noviomagum 1J W J (Jos) Oostveen
    16 okt. 14:00Spirit 2 - Noviomagum 2P. (Peter) Hagenaars
    16 okt. 13:3011:45Oost-Arnhem 3 - Spirit 3
    16 okt. 14:0013:00ODIK 7 - Spirit 4
    16 okt. 11:00Spirit A2 - Dindoa A3J S (Jasper) Twilt
    16 okt. 11:15Spirit B1 - ODIK B1
    16 okt. 10:4509:30Dindoa B3 - Spirit B2S. (Sebastiaan) BarendregtKamphorst, vdLangemeen, vHamburg RES.SHIRTS
    16 okt. 12:4511:40Sparta (N) B2 - Spirit B3F (Francis) MulderStapelbroek, Hooyer, vdKamp
    16 okt. 11:00Spirit B4 - Soesterkwartier B1J. (Justin) Korf
    16 okt. 10:15Spirit C1 - Synergo C1
    16 okt. 09:4508:30Antilopen/Lancyr Deelen C3 - Spirit C2Baatenburg deJ, vdBrink, Smits, Messelink
    16 okt. 09:15Spirit D1 - Sparta (N) D1J. (Jelle) Bangma
    16 okt. 09:3008:15Dindoa D3 - Spirit D2J. F. (Frederique) KatsRedert, Liefting, Livestro RES.SHIRTS
    16 okt. 10:00Spirit D3 - Unitas/Perspectief D3
    16 okt. 10:0009:00ODIK D3 - Spirit D4vEssen, vMaanen, vdHee
    16 okt. 09:30Spirit E1 - Telstar/Schoonderbeek E1Afgeschermd
    16 okt. 10:0009:00Unitas/Perspectief E2 - Spirit E2N. (Niek) MatthijsseBunt, vdPol
    16 okt. 10:0009:00MIA E4 - Spirit E3vdMeer, Hooijer
    16 okt. 09:30Spirit E4 - Woudenberg E4E (Esmée) Druijff
    16 okt. 10:0009:15De Meeuwen E4 - Spirit E5Versteeg, vEede
    16 okt. 09:30Spirit F1 - Unitas/Perspectief F2
    20 okt. 20:30Spirit MW1 - Antilopen/Lancyr Deelen MW1
    20 okt. 19:30Spirit MW2 - Wolderwijd MW1Afgeschermd
    23 okt. 15:3011:45De Parabool 1 - Spirit 1
    23 okt. 14:3013:00DVO/Accountor 4 - Spirit 2
    23 okt. 11:00Spirit 3 - Antilopen/Lancyr Deelen 4
    23 okt. 12:3010:20TOP/LITTA A3 - Spirit A1vElten, Mulder, vdKuilen
    30 okt. 15:00Spirit 1 - De Wâlden 1
    30 okt. 13:30Spirit 2 - Dindoa 3
    30 okt. 11:3009:45Animo 3 - Spirit 3
    30 okt. 12:00Spirit A1 - GG/IJskoud de Beste A2
  • De jaarplanning voor het seizoen 2020-2021 is bekend. Hier kun je zien in welke weekenden er competitiewedstrijden gepland gaan worden en welke weekenden als inhaal- of vrije weekenden aangemerkt worden door het KNKV.

    Het schema kun je hier vinden.