• Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    12 jun. 20:00Spirit MW2 - Nova MW217 - 15
    12 jun. 18:30Spirit C3 - Telstar/Schoonderbeek C36 - 1
    8 jun. 17:30SCO/European Aerosols 1 - Spirit 116 - 21
    8 jun. 15:30Spirit 3 - Unitas/Perspectief 415 - 9
    8 jun. 15:30Synergo A2 - Spirit A213 - 13
    8 jun. 14:30NKC '51 2 - Spirit 219 - 16
    8 jun. 14:00Spirit 4 - Woudenberg 45 - 11
    8 jun. 13:00Spirit C1 - Woudenberg C114 - 9
    8 jun. 13:00Sparta (N)/Djops C3 - Spirit C37 - 2
    8 jun. 12:00Spirit C2 - DOS (W) C111 - 3
    8 jun. 11:45Spirit B1 - Antilopen/Bloemendal Bouw B114 - 14
    8 jun. 11:35Reehorst '45 D1 - Spirit D213 - 4
    8 jun. 11:30Antilopen/Bloemendal Bouw D1 - Spirit D112 - 5
    8 jun. 11:00Spirit D3 - Sparta (N)/Djops D24 - 9
    8 jun. 11:00HKC (U) A2 - Spirit A39 - 5
    8 jun. 10:30Spirit F3 - Unitas/Perspectief F511 - 5 (1 - 2)
    8 jun. 10:30Spirit E5 - Unitas/Perspectief E35 - 20 (3 - 3)
    8 jun. 10:30Spirit B2 - Antilopen/Bloemendal Bouw B311 - 9
    8 jun. 10:15MIA A1 - Spirit A16 - 18
    8 jun. 10:15De Meeuwen E7 - Spirit E610 - 5 (2 - 5)
    8 jun. 10:10Antilopen/Bloemendal Bouw F2 - Spirit F110 - 17 (4 - 2)
    8 jun. 10:00Spirit D4 - MIA D37 - 2
    8 jun. 10:00Woudenberg E7 - Spirit E75 - 10 (5 - 4)
    8 jun. 10:00Unitas/Perspectief E2 - Spirit E223 - 13 (6 - 3)
    8 jun. 09:30Spirit F2 - Sparta (N)/Djops F19 - 0 (3 - 3)
    8 jun. 09:30Spirit E1 - De Meeuwen E16 - 10 (3 - 3)
    8 jun. 09:30Spirit E4 - ODIK/JansenvdGrift E53 - 30 (3 - 1)
    8 jun. 09:00De Meeuwen E3 - Spirit E310 - 10 (3 - 2)
    5 jun. 20:00Nova MW2 - Spirit MW214 - 6
    4 jun. 20:00RDZ MW1 - Spirit MW110 - 12
    4 jun. 19:15Spirit A2 - Telstar/Schoonderbeek A112 - 13
    1 jun. 15:45DVO/Transus 8 - Spirit 411 - 14
    1 jun. 15:30Spirit 1 - Wit-Blauw/Green Organics 124 - 18
    1 jun. 14:00Spirit 2 - Wit-Blauw/Green Organics 218 - 17
    1 jun. 13:15DOS Kampen/Unique Waterontharders 3 - Spirit 312 - 21
    1 jun. 12:45Unitas/Perspectief B3 - Spirit B216 - 14
    1 jun. 12:30Spirit A1 - Woudenberg A122 - 7
    1 jun. 12:20Spirit A3 - Midlandia A116 - 11
    1 jun. 11:50Dindoa C2 - Spirit C215 - 8
    1 jun. 11:00Spirit D1 - Unitas/Perspectief D27 - 15
    1 jun. 11:00Spirit A2 - ODIK/JansenvdGrift A113 - 10
    1 jun. 11:00Woudenberg F2 - Spirit F213 - 13 (3 - 4)
    1 jun. 11:00Woudenberg E5 - Spirit E512 - 8 (6 - 8)
    1 jun. 11:00Unitas/Perspectief E1 - Spirit E112 - 3 (7 - 1)
    1 jun. 10:30Spirit E2 - Wolderwijd/DYZLE E19 - 9 (3 - 3)
    1 jun. 10:30Spirit E6 - MIA E611 - 1 (4 - 5)
    1 jun. 10:30Dindoa C1 - Spirit C14 - 4
    1 jun. 10:00Spirit D2 - Woudenberg D25 - 10
    1 jun. 10:00ODIK/JansenvdGrift D5 - Spirit D34 - 4
    1 jun. 09:45Sparta (N)/Djops B1 - Spirit B110 - 10
    1 jun. 09:30Spirit F1 - MIA F215 - 9 (1 - 0)
    1 jun. 09:30Spirit E7 - ODIK/JansenvdGrift E63 - 7 (4 - 3)
    1 jun. 09:30Spirit E3 - Unitas/Perspectief E53 - 12 (0 - 2)
    1 jun. 09:00ODIK/JansenvdGrift F6 - Spirit F35 - 20 (1 - 2)
    1 jun. 09:00MIA E5 - Spirit E427 - 6 (5 - 2)
    1 jun. 09:00ODIK/JansenvdGrift D4 - Spirit D410 - 1
    29 mei 20:50Spirit MW2 - Antilopen/Bloemendal Bouw MW226 - 10
    29 mei 19:30Spirit MW1 - DWS MW117 - 9
    25 mei 15:30Spirit 1 - OKO/BIES 120 - 19
    25 mei 14:00Spirit 2 - SKF 311 - 4
    25 mei 13:10Sparta (N)/Djops B2 - Spirit B213 - 9
    25 mei 12:30Spirit 4 - Dindoa 713 - 9
    25 mei 12:30Spirit A1 - Synergo A18 - 3
    25 mei 12:30Dindoa 3 - Spirit 310 - 20
    25 mei 12:15Telstar/Schoonderbeek D1 - Spirit D210 - 5
    25 mei 12:15Synergo B1 - Spirit B17 - 12
    25 mei 11:30Spirit C3 - DOC C12 - 8
    25 mei 11:30MIA C1 - Spirit C116 - 8
    25 mei 11:15Antilopen/Bloemendal Bouw D3 - Spirit D35 - 7
    25 mei 11:00RDZ F2 - Spirit F316 - 10 (1 - 0)
    25 mei 11:00Tweemaal Zes A2 - Spirit A316 - 12
    25 mei 10:30Spirit E7 - Unitas/Perspectief E45 - 4 (2 - 4)
    25 mei 10:30Spirit C2 - Telstar/Schoonderbeek C26 - 6
    25 mei 10:30Spirit E3 - Elburg E33 - 10 (2 - 1)
    25 mei 10:30Dindoa E1 - Spirit E15 - 10 (4 - 6)
    25 mei 10:00Spirit D1 - ODIK/JansenvdGrift D110 - 20
    25 mei 10:00RDZ F1 - Spirit F28 - 6 (3 - 1)
    25 mei 10:00Woudenberg F1 - Spirit F114 - 15 (3 - 3)
    25 mei 10:00DWS E1 - Spirit E60 - 26 (0 - 3)
    25 mei 10:00Wolderwijd/DYZLE E2 - Spirit E53 - 12 (4 - 1)
    25 mei 09:30Spirit E4 - Sparta (N)/Djops E22 - 18 (5 - 6)
    25 mei 09:30Spirit E2 - Dindoa E716 - 6 (3 - 6)
    25 mei 09:30Spirit D4 - Sparta (N)/Djops D39 - 4
    23 mei 19:00Spirit B1 - Sparta (N)/Djops B118 - 14
    22 mei 20:30Spirit 3 - Dindoa 319 - 14
    22 mei 20:15Antilopen/Bloemendal Bouw MW1 - Spirit MW117 - 9
    22 mei 18:30Spirit C3 - Sparta (N)/Djops C33 - 3
    16 mei 21:00Wit-Blauw/Green Organics 1 - Spirit 115 - 16
    16 mei 18:00ODIK/JansenvdGrift D1 - Spirit D114 - 7
    15 mei 20:50Spirit MW1 - Antilopen/Bloemendal Bouw MW114 - 20
    15 mei 20:30De Meeuwen MW1 - Spirit MW217 - 18
    11 mei 17:00SKF 3 - Spirit 210 - 10
    11 mei 16:15OKO/BIES 1 - Spirit 111 - 28
    11 mei 14:30Spirit A3 - Tweemaal Zes A25 - 11
    11 mei 14:15Dindoa 7 - Spirit 419 - 12
    11 mei 13:30Spirit C1 - MIA C15 - 10
    11 mei 12:35Synergo A1 - Spirit A115 - 17
    11 mei 12:15Spirit D2 - Telstar/Schoonderbeek D18 - 8
    11 mei 11:30DOC C1 - Spirit C35 - 4
    11 mei 11:15Sparta (N)/Djops D3 - Spirit D46 - 5
    11 mei 11:00Spirit D3 - Antilopen/Bloemendal Bouw D35 - 7
    11 mei 11:00Spirit B1 - Synergo B115 - 9
    11 mei 11:00Elburg E3 - Spirit E38 - 1 (1 - 0)
    11 mei 10:45Telstar/Schoonderbeek C2 - Spirit C29 - 5
    11 mei 10:45Telstar/Schoonderbeek A1 - Spirit A213 - 11
    11 mei 10:30Spirit F3 - RDZ F211 - 16 (1 - 1)
    11 mei 10:30Spirit F1 - Woudenberg F119 - 22 (2 - 1)
    11 mei 10:30Spirit E5 - Wolderwijd/DYZLE E211 - 4 (2 - 3)
    11 mei 10:30Dindoa E7 - Spirit E218 - 8 (2 - 3)
    11 mei 10:00Sparta (N)/Djops E2 - Spirit E415 - 2 (1 - 2)
    11 mei 10:00Unitas/Perspectief E4 - Spirit E74 - 18 (1 - 0)
    11 mei 09:45Spirit B2 - Sparta (N)/Djops B27 - 8
    11 mei 09:30Spirit F2 - RDZ F19 - 10 (6 - 2)
    11 mei 09:30Spirit E6 - DWS E126 - 0 (2 - 1)
    11 mei 09:30Spirit E1 - Dindoa E18 - 4 (6 - 2)
    29 apr. 19:30Midlandia A1 - Spirit A312 - 6
    24 apr. 19:30Spirit MW2 - De Meeuwen MW111 - 11
    20 apr. 15:30Spirit 1 - SCO/European Aerosols 119 - 10
    20 apr. 15:30Woudenberg 4 - Spirit 413 - 9
    20 apr. 14:00Spirit 2 - NKC '51 213 - 7
    20 apr. 14:00Unitas/Perspectief 4 - Spirit 312 - 25
    20 apr. 13:00Antilopen/Bloemendal Bouw B1 - Spirit B112 - 7
    20 apr. 12:30Spirit A1 - MIA A121 - 14
    20 apr. 12:20Spirit A3 - HKC (U) A26 - 5
    20 apr. 11:25DOS (W) C1 - Spirit C27 - 9
    20 apr. 11:00Spirit D1 - Antilopen/Bloemendal Bouw D110 - 9
    20 apr. 11:00Spirit A2 - Synergo A29 - 6
    20 apr. 11:00MIA D3 - Spirit D42 - 7
    20 apr. 11:00Sparta (N)/Djops D2 - Spirit D310 - 3
    20 apr. 10:30Spirit E7 - Woudenberg E72 - 3 (4 - 3)
    20 apr. 10:30Spirit E2 - Unitas/Perspectief E28 - 21 (1 - 2)
    20 apr. 10:00Spirit D2 - Reehorst '45 D18 - 11
    20 apr. 10:00Sparta (N)/Djops F1 - Spirit F25 - 13 (1 - 4)
    20 apr. 10:00Unitas/Perspectief F5 - Spirit F323 - 2 (3 - 1)
    20 apr. 10:00Unitas/Perspectief E3 - Spirit E515 - 3 (3 - 2)
    20 apr. 10:00Antilopen/Bloemendal Bouw B3 - Spirit B28 - 13
    20 apr. 10:00Woudenberg C1 - Spirit C18 - 7
    20 apr. 09:30Spirit F1 - Antilopen/Bloemendal Bouw F215 - 14 (1 - 1)
    20 apr. 09:30Spirit E3 - De Meeuwen E36 - 10 (0 - 0)
    20 apr. 09:30Spirit E6 - De Meeuwen E73 - 1 (4 - 0)
    20 apr. 09:00ODIK/JansenvdGrift E5 - Spirit E427 - 3 (2 - 3)
    20 apr. 09:00De Meeuwen E1 - Spirit E18 - 1 (6 - 3)
    17 apr. 20:30Spirit MW1 - RDZ MW18 - 12
    10 apr. 20:15Antilopen/Bloemendal Bouw MW2 - Spirit MW29 - 15
    10 apr. 20:00DWS MW1 - Spirit MW111 - 13
    10 apr. 19:00Spirit C1 - Dindoa C16 - 7
    6 apr. 14:00Wit-Blauw/Green Organics 2 - Spirit 212 - 14
    6 apr. 13:30Spirit 4 - DVO/Transus 85 - 22
    6 apr. 12:30Woudenberg D2 - Spirit D211 - 3
    6 apr. 12:15Telstar/Schoonderbeek C3 - Spirit C34 - 4
    6 apr. 12:00Spirit 3 - DOS Kampen/Unique Waterontharders 319 - 13
    6 apr. 11:15ODIK/JansenvdGrift A1 - Spirit A213 - 9
    6 apr. 11:10Woudenberg A1 - Spirit A16 - 19
    6 apr. 11:00Spirit B2 - Unitas/Perspectief B34 - 10
    6 apr. 11:00Unitas/Perspectief E5 - Spirit E37 - 7 (2 - 4)
    6 apr. 10:45Spirit D4 - ODIK/JansenvdGrift D44 - 7
    6 apr. 10:15Unitas/Perspectief D2 - Spirit D18 - 13
    6 apr. 10:00Spirit F2 - Woudenberg F28 - 5 (2 - 4)
    6 apr. 10:00Spirit E5 - Woudenberg E53 - 15 (3 - 2)
    6 apr. 10:00Spirit E1 - Unitas/Perspectief E17 - 7 (4 - 1)
    6 apr. 10:00MIA F2 - Spirit F19 - 11 (2 - 4)
    6 apr. 10:00MIA E6 - Spirit E67 - 9 (3 - 6)
    6 apr. 10:00Wolderwijd/DYZLE E1 - Spirit E28 - 8 (3 - 3)
    6 apr. 09:45Spirit C2 - Dindoa C24 - 6
    6 apr. 09:30Spirit D3 - ODIK/JansenvdGrift D57 - 5
    6 apr. 09:00Spirit F3 - ODIK/JansenvdGrift F66 - 3 (1 - 0)
    6 apr. 09:00Spirit E4 - MIA E54 - 21 (1 - 1)
    6 apr. 09:00ODIK/JansenvdGrift E6 - Spirit E77 - 2 (2 - 2)
    27 mrt. 21:10Spirit MW1 - Unitas/Perspectief MW115 - 14
    23 mrt. 11:30Tweemaal Zes F3 - Spirit F322 - 2 (1 - 1)
    23 mrt. 10:15Spirit F1 - MIA F216 - 5
    20 mrt. 21:10Spirit MW2 - Antilopen/Bloemendal Bouw MW216 - 14
    20 mrt. 20:00Regio '72 MW1 - Spirit MW114 - 7
    16 mrt. 19:25DOS Kampen/Unique Waterontharders 2 - Spirit 314 - 14
    16 mrt. 19:15Spirit 1 - Tilburg 119 - 18
    16 mrt. 17:50Spirit 2 - Tilburg 214 - 13
    16 mrt. 17:30ODIK/JansenvdGrift 5 - Spirit 410 - 13
    16 mrt. 16:10Spirit A1 - Nieuwerkerk A115 - 23
    16 mrt. 15:10Antilopen/Bloemendal Bouw B1 - Spirit B18 - 6
    16 mrt. 14:40Spirit A2 - Dindoa A213 - 13
    16 mrt. 14:00Huizen D1 - Spirit D13 - 8
    16 mrt. 13:40Spirit B2 - DOS (W) B16 - 18
    16 mrt. 12:35Spirit D3 - ODIK/JansenvdGrift D55 - 1
    16 mrt. 12:00Sparta (Zw) C1 - Spirit C111 - 9
    16 mrt. 11:35Spirit D4 - Sparta (N)/Djops D24 - 4
    16 mrt. 11:10HKC (U) A1 - Spirit A311 - 12
    16 mrt. 10:30Spirit E2 - ODIK/JansenvdGrift E27 - 10 (2 - 4)
    16 mrt. 10:30Spirit E7 - Spirit E61 - 5 (1 - 1)
    16 mrt. 10:30DVO/Transus F3 - Spirit F27 - 9 (0 - 2)
    16 mrt. 10:10Telstar/Schoonderbeek E1 - Spirit E12 - 17 (1 - 5)
    16 mrt. 09:30Spirit F1 - Antilopen/Bloemendal Bouw F215 - 12 (2 - 1)
    16 mrt. 09:30Spirit E3 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen E31 - 15 (2 - 3)
    16 mrt. 09:00SKF F4 - Spirit F34 - 3 (1 - 2)
    15 mrt. 19:00Spirit C2 - Hellas '63 C18 - 7
    12 mrt. 20:00HKC (U) MW1 - Spirit MW210 - 17
    9 mrt. 20:30SKF A3 - Spirit A213 - 13
    9 mrt. 20:00OVVO 1 - Spirit 113 - 25
    9 mrt. 19:00Spirit 4 - Dindoa 617 - 12
    9 mrt. 18:30OVVO 2 - Spirit 214 - 16
    9 mrt. 17:45Spirit A3 - Midlandia A112 - 12
    9 mrt. 16:40Spirit C1 - Heerenveen C110 - 6
    9 mrt. 15:40Spirit B1 - Sparta (N)/Djops B116 - 10
    9 mrt. 15:30Dindoa C4 - Spirit C34 - 3
    9 mrt. 15:00Huizen B1 - Spirit B213 - 3
    9 mrt. 14:30Spirit 3 - ASVD 422 - 15
    9 mrt. 13:30Spirit C2 - Dindoa C38 - 5
    9 mrt. 13:25DSC A1 - Spirit A122 - 20
    9 mrt. 12:30Spirit D1 - Woudenberg D120 - 10
    9 mrt. 11:30Spirit D2 - Antilopen/Bloemendal Bouw D28 - 9
    9 mrt. 11:00Huizen F1 - Spirit F16 - 9 (3 - 3)
    9 mrt. 11:00ODIK/JansenvdGrift D4 - Spirit D33 - 2
    9 mrt. 11:00Wageningen D5 - Spirit D42 - 10
    9 mrt. 10:30Spirit E1 - Apeldoorn E118 - 9 (3 - 2)
    9 mrt. 10:30Spirit E6 - Midlandia E116 - 1 (4 - 4)
    9 mrt. 10:30Spirit F2 - ODIK/JansenvdGrift F411 - 5 (1 - 3)
    9 mrt. 10:30Sparta (N)/Djops E2 - Spirit E35 - 4 (4 - 3)
    9 mrt. 10:00ODIK/JansenvdGrift E7 - Spirit E72 - 6 (3 - 3)
    9 mrt. 09:30Spirit E4 - Elburg E27 - 6 (2 - 2)
    9 mrt. 09:30Spirit F3 - RDZ F23 - 10 (4 - 3)
    9 mrt. 09:00Revival E2 - Spirit E519 - 12 (1 - 1)
    9 mrt. 09:00De Meeuwen E4 - Spirit E26 - 6 (3 - 3)
    6 mrt. 21:10Spirit MW2 - Revival MW118 - 8
    2 mrt. 18:30Spirit 1 - Fortis 126 - 21
    2 mrt. 18:30Albatros A1 - Spirit A121 - 19
    2 mrt. 17:30Elburg 2 - Spirit 312 - 17
    2 mrt. 17:00Spirit 2 - GKV/Enomics 317 - 11
    2 mrt. 17:00Telstar/Schoonderbeek A1 - Spirit A214 - 7
    2 mrt. 15:30Spirit A3 - Sparta (N)/Djops A44 - 10
    2 mrt. 14:20Spirit C2 - Wolderwijd/DYZLE C110 - 8
    2 mrt. 13:20Spirit D2 - MIA D28 - 8
    2 mrt. 12:20Spirit E2 - MIA E39 - 14 (2 - 3)
    2 mrt. 12:00ODIK/JansenvdGrift C5 - Spirit C33 - 8
    2 mrt. 11:20Spirit E6 - Huizen E48 - 7 (2 - 2)
    2 mrt. 11:20Spirit E4 - Unitas/Perspectief E49 - 7 (2 - 4)
    2 mrt. 11:15Unitas/Perspectief C1 - Spirit C115 - 8
    2 mrt. 11:10Apeldoorn B1 - Spirit B117 - 10
    2 mrt. 11:05Telstar/Schoonderbeek E2 - Spirit E54 - 5 (6 - 1)
    2 mrt. 10:20Spirit F1 - Woudenberg F116 - 8 (3 - 2)
    2 mrt. 10:20Spirit E7 - De Meeuwen E75 - 5 (4 - 4)
    2 mrt. 10:00Woudenberg E3 - Spirit E15 - 8 (5 - 7)
    2 mrt. 09:00MIA F4 - Spirit F332 - 0 (5 - 1)
    2 mrt. 09:00Dindoa E9 - Spirit E313 - 2 (3 - 4)
    2 mrt. 09:00MIA D4 - Spirit D43 - 13
    28 feb. 21:10Spirit MW1 - DWS MW113 - 12
    24 feb. 10:00Spirit D2 - Unitas/Perspectief D34 - 10
    24 feb. 10:00Wageningen D3 - Spirit D37 - 0
    21 feb. 21:15DWS MW1 - Spirit MW110 - 19
    21 feb. 20:45DOS (W) MW2 - Spirit MW217 - 22
    17 feb. 18:40MIA 7 - Spirit 49 - 14
    17 feb. 10:00ODIK/JansenvdGrift F5 - Spirit F311 - 2 (0 - 2)
    17 feb. 09:50Sparta (N)/Djops D2 - Spirit D42 - 0
    14 feb. 19:00Spirit C1 - Sparta (Zw) C17 - 13
    10 feb. 20:00Spirit 3 - Exakwa 218 - 16
    10 feb. 18:50Spirit 4 - Nova 317 - 9
    10 feb. 17:30RWA 1 - Spirit 115 - 32
    10 feb. 17:25Spirit A1 - Fortuna A113 - 33
    10 feb. 16:10RWA 2 - Spirit 28 - 20
    10 feb. 16:05Spirit A2 - RDZ A115 - 12
    10 feb. 15:00Spirit B1 - De Meeuwen B111 - 11
    10 feb. 15:00Telstar/Schoonderbeek D3 - Spirit D45 - 9
    10 feb. 14:50Tweemaal Zes B1 - Spirit B28 - 6
    10 feb. 14:00Spirit C1 - Apeldoorn C111 - 3
    10 feb. 13:00Spirit C3 - DWS C212 - 0
    10 feb. 12:00De Meeuwen D3 - Spirit D23 - 9
    10 feb. 11:55Spirit D1 - Telstar/Schoonderbeek D113 - 3
    10 feb. 11:00Huizen E4 - Spirit E66 - 7 (2 - 2)
    10 feb. 11:00Sparta (N)/Djops C2 - Spirit C28 - 3
    10 feb. 10:55Spirit D3 - SKF D49 - 6
    10 feb. 10:00Spirit F3 - Huizen F22 - 16 (1 - 4)
    10 feb. 10:00Spirit E1 - Sparta (N)/Djops E114 - 8 (2 - 5)
    10 feb. 10:00RDZ E3 - Spirit E73 - 10 (1 - 4)
    10 feb. 09:00Spirit E5 - Dindoa E810 - 6 (3 - 1)
    10 feb. 09:00Spirit F2 - RDZ F17 - 7 (0 - 0)
    10 feb. 09:00ODIK/JansenvdGrift E5 - Spirit E421 - 5 (4 - 4)
    7 feb. 21:00Dindoa MW1 - Spirit MW116 - 13
    6 feb. 20:00RDZ A1 - Spirit A219 - 15
    3 feb. 19:45Spirit 1 - Vriendenschaar (H) 132 - 22
    3 feb. 18:30Spirit 2 - Vriendenschaar (H) 214 - 15
    3 feb. 17:35Devinco B1 - Spirit B113 - 9
    3 feb. 17:05Spirit A3 - Victum A26 - 23
    3 feb. 16:10PKC/Vertom A1 - Spirit A132 - 9
    3 feb. 16:00Sparta (Zw) 3 - Spirit 327 - 23
    3 feb. 15:50Spirit B2 - Exakwa B29 - 11
    3 feb. 14:45Spirit C2 - De Meeuwen C310 - 8
    3 feb. 13:50LDODK/Rinsma Modeplein C1 - Spirit C115 - 7
    3 feb. 12:25Spirit E4 - Dindoa E32 - 17 (2 - 6)
    3 feb. 12:00De Meeuwen D2 - Spirit D13 - 15
    3 feb. 11:30ODIK/JansenvdGrift A1 - Spirit A215 - 17
    3 feb. 11:20Spirit E6 - RDZ E214 - 5 (5 - 1)
    3 feb. 11:20Spirit E2 - Dindoa E710 - 7 (3 - 3)
    3 feb. 11:00MIA E5 - Spirit E314 - 3 (4 - 2)
    3 feb. 11:00De Meeuwen D5 - Spirit D33 - 6
    3 feb. 10:20Spirit E7 - Huizen E414 - 0 (4 - 0)
    3 feb. 10:00De Meeuwen E5 - Spirit E59 - 10 (2 - 4)
    3 feb. 10:00Reehorst '45 D2 - Spirit D45 - 2
    3 feb. 10:00Sparta (N)/Djops C4 - Spirit C30 - 15
    3 feb. 09:00SKF F5 - Spirit F210 - 10 (2 - 2)
    31 jan. 21:10Spirit MW2 - Nova MW217 - 11
    31 jan. 20:00ASVD MW1 - Spirit MW18 - 15
    27 jan. 19:30KOAG 1 - Spirit 116 - 21
    27 jan. 18:00KOAG 2 - Spirit 214 - 15
    27 jan. 17:45Spirit 4 - Wolderwijd/DYZLE 213 - 15
    27 jan. 16:40Spirit C1 - MIA C15 - 22
    27 jan. 15:45Die Haghe A1 - Spirit A119 - 21
    27 jan. 15:35Antilopen/Bloemendal Bouw C1 - Spirit C31 - 3
    27 jan. 14:35Spirit B1 - KVZ B110 - 11
    27 jan. 13:30Spirit D1 - Sparta (N)/Djops D114 - 2
    27 jan. 12:30Spirit D4 - Hemur Enge D116 - 1
    27 jan. 12:00Dindoa D3 - Spirit D210 - 6
    27 jan. 11:30Spirit E2 - Sparta (N)/Djops E320 - 7 (5 - 5)
    27 jan. 11:30Spirit E7 - Midlandia E114 - 2 (3 - 3)
    27 jan. 11:00De Meeuwen E3 - Spirit E414 - 3 (1 - 2)
    27 jan. 11:00MIA A3 - Spirit A37 - 3
    27 jan. 10:30Spirit E3 - Antilopen/Bloemendal Bouw E53 - 10 (3 - 3)
    27 jan. 10:30Spirit E5 - Unitas/Perspectief E56 - 28 (3 - 1)
    27 jan. 10:30EKVA B1 - Spirit B220 - 4
    27 jan. 10:00Revival F1 - Spirit F20 - 8 (3 - 0)
    27 jan. 09:00De Meeuwen F3 - Spirit F37 - 7 (1 - 2)
    27 jan. 09:00Fortissimo F2 - Spirit F13 - 20 (3 - 1)
    27 jan. 09:00ODIK/JansenvdGrift E7 - Spirit E60 - 12 (2 - 4)
    27 jan. 09:00ODIK/JansenvdGrift E4 - Spirit E12 - 19 (1 - 6)