• Commissies

    CommissienaamOmschrijving
    01. BestuurBestuur
    02. LedenadministratieLedenadministratie
    03. SponsoringSponsoring
    04. CommunicatieCommunicatie
    05. Kantine- en ComplexbeheerKantine- en Complexbeheer
    06. Korfbalcomplex De VoordeKorfbalcomplex De Voorde
    07. Technische CommissieTC
    08. Jeugd-TCJeugd Technische Commissie (JTC)
    10. WedstrijdsecretariaatWedstrijd-TC
    12. OefenwedstrijdenOefenwedstrijden
    13. Jeugd CommissieJeugd Commissie
    15. Actie CommissieActie Commissie
    16. Feest CommissieFeest Commissie
    17. Website en social mediaWebsite en social media
    18. Blauwe LegioenBlauwe Legioen
  • Commissies leden

  • Bestuur

    Informatie
    Versteeg - Meerveld, FennaVerenigingszaken
    Sloothaak, RutgerKorfbal technischezaken
    Voort, Arie van derKantine en complex
    Baatenburg de Jong, CornéVoorzitter
    Stormmesand - Bakker, GerrietaSecretariaat
  • Ledenadministratie

    Informatie
    Snijder, HennyLedenadministratie
  • Sponsoring

    Informatie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Communicatie

    Geen informatie

  • Kantine- en complexbeheer

    Informatie
    Kraats, Rijk van deCoördinator Groengroep en meer
    Druijff, MarcoSleutelmanager en meer
  • Korfbalcomplex De Voorde

    Informatie
    Hogeweg, RenéVoorzitter
    Beek, Michelle van deFinanciën
    Druijff, MarcoCoördinator realisatie Veld en Berging
    Horjus, JolandaFinanciën
    Lagen, Anne vanSubsidies
    Bor, Lotte van deCommunicatie
    Jansen, Willem-AlexArchitect
    Schattenberg, SanderInterieur Clubhuis
    Boersma, TjitteCoördinator realisatie Clubhuis
    Geest, Remco van derSubsidies

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • TC

    Informatie
    Heijden, Elly van derWedstrijdzaken
    Terpstra, ErikScheidsrechterszaken
    Beek - van Geresteijn, Michelle vanVerenigingskorfbal BK
    Tellingen, Joyce vanVerenigindskorfbal BK
    Sloothaak, RutgerWedstrijdkorfbal selectie's
  • Jeugd TC

    Informatie
    Brink, EgbertContactpersoon B-jeugd
    Kieft - van Puurveen, ElineContactpersoon C-jeugd
    Puurveen, Anneke vanContactpersoon D-jeugd
    Kuilen, Marianne van deContactpersoon E-jeugd
    Lakerveld, ArthurContactpersoon F-jeugd
    Druijff, IngeSecretariaat JTC en wedstrijdsecretaresse
  • Wedstrijdsecretariaat

    Informatie
    Heijden, Elly van der06-10064074 | Senioren veld en zaal / Coördinator Wedstrijdzaken
    Beukhof - Bos, Erica06-11448083 | Midweek
    Druijff, Inge0342-474470 | Jeugd A en B veld / zaal
    Tertoogen, Agnieta0342-473533 | Jeugd C veld / zaal
    Golen, Ciska van06-51390554 | Jeugd D veld / zaal
    Meerveld, Alice van06-51389680 | Jeugd E veld / zaal
    Vries, Jacqueline de06-37339365 | Jeugd F veld / zaal
  • Oefenwedstrijden

    Informatie
    Druijff, Esmée
  • Jeugd commissie

    Informatie
    Braak - Roeloffs, Marieke van de
    Heuvingh - Prins, Jessica
    Heuvel - Brouwer, Henriëtte van den
  • Actie commissie

    Informatie
    Spruyt, Marinka
    Bor, Lotte van de
    Stege, Rosalie van der
  • Feest commissie

    Informatie
    Beek, Erik van
    Puurveen, Anneke van
  • Website en social media

    Informatie
    Burken, Danny vanWebmaster
    Kuilen, Anouk van deSocial media
  • Blauwe legioen

    Informatie
    Hudding, Melvin van den
    Stege, Mart van der
    Kuilen, Anouk van de
    Geresteijn, Ruben van
    Terpstra, Merijn
    Mota, Djino
    Boersma, Jelle
    Zevering, Jip