• Onze sponsoren

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    5 okt. 19:30Spirit MW1 - Devinco MW1Sportcomplex De Voorde
    5 okt. 20:50Spirit MW2 - De Meeuwen MW1Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 15:30Oranje Wit (D) 1 - Spirit 1Sportcomplex Stadspolders
    8 okt. 14:00Oranje Wit (D) 2 - Spirit 2Sportcomplex Stadspolders
    8 okt. 14:10Atlantis 2 - Spirit 3Gem. sportpark
    8 okt. 14:00Spirit 4 - ODIK 4Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 15:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8 - Spirit 5Sportpark De Woerd
    8 okt. 13:00Groen-Geel A1 - Spirit A1Sportpark Trickelsoord
    8 okt. 10:00Spirit A2 - Sparta (N) A2Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 16:00Woudenberg B1 - Spirit B1Sportpark De Grift
    8 okt. 13:00MIA B2 - Spirit B2Veld MIA
    8 okt. 12:30Spirit B3 - De Meeuwen B3Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 11:15Telstar/Schoonderbeek C1 - Spirit C1Sportpark Middelaar
    8 okt. 10:30Spirit C2 - De Meeuwen C2Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 10:00De Meeuwen C3 - Spirit C3Sportpark Putter Eng
    8 okt. 11:45SKF D2 - Spirit D1Sportpark De Groene Velden
    8 okt. 11:00MIA D2 - Spirit D2Veld MIA
    8 okt. 11:30Spirit D4 - Dindoa D3Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 10:00Wageningen E1 - Spirit E1Binnenveld
    8 okt. 11:00MIA E2 - Spirit E2Veld MIA
    8 okt. 10:30Spirit E3 - Woudenberg E4Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 09:30Spirit E4 - De Meeuwen E6Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 11:00ODIK E7 - Spirit E5Sportpark Oosterbos
    8 okt. 09:30Spirit E6 - ODIK E6Sportcomplex De Voorde
    8 okt. 11:30Telstar/Schoonderbeek F1 - Spirit F1Sportpark Middelaar
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    1 okt. 15:30Spirit 1 - KVA 114 - 13
    1 okt. 14:05Exakwa B5 - Spirit B34 - 5
    1 okt. 14:00Spirit 2 - KVA 211 - 11
    1 okt. 14:00Unitas/Perspectief C3 - Spirit C23 - 14
    1 okt. 14:00Sparta (N) 4 - Spirit 47 - 17
    1 okt. 13:45De Eemvogels 2 - Spirit 510 - 13
    1 okt. 12:30Spirit A1 - DVO/Accountor A28 - 11
    1 okt. 12:30Spirit 3 - MIA 315 - 12
    1 okt. 12:30ODIK A2 - Spirit A28 - 9
    1 okt. 11:30Spirit C3 - Woudenberg C35 - 3
    1 okt. 11:30Revival E3 - Spirit E60 - 3 (0 - 3)
    1 okt. 11:15Spirit B1 - MIA B110 - 9
    1 okt. 11:00Woudenberg D3 - Spirit D30 - 11
    1 okt. 10:30Spirit C1 - Woudenberg C15 - 11
    1 okt. 10:00Spirit E1 - SKF E17 - 11 (4 - 2)
    1 okt. 10:00Spirit B2 - Antilopen/Lancyr Deelen B29 - 5
    1 okt. 10:00MIA E4 - Spirit E317 - 5 (3 - 3)
    1 okt. 09:45Antilopen/Lancyr Deelen D2 - Spirit D46 - 4
    1 okt. 09:30Spirit D2 - Sparta (N) D28 - 8
    1 okt. 09:00Spirit E5 - Sparta (N) E30 - 4 (0 - 2)
    1 okt. 09:00Spirit E2 - Woudenberg E68 - 2 (3 - 4)
    1 okt. 09:00Spirit F1 - Antilopen/Lancyr Deelen F25 - 7 (3 - 1)
    28 sep. 20:15De Meeuwen MW1 - Spirit MW217 - 16
    28 sep. 20:00Devinco MW1 - Spirit MW16 - 11