Naar inhoud
CKV Spirit: naar homepage
← Alle berichten
Nieuws

Voorbeschouwing Spirit 1 – Wit-Blauw/Green Organics 1

Spirit deed afgelopen zaterdag de das om bij OKO/Bies door een nipte overwinning, hierdoor kunnen de Groningers zich niet meer handhaven. De laatste thuiswedstrijd van het seizoen wordt aanstaande zaterdag gespeeld tegen de Kampenaren om 15.30 uur.

Nog één punt

Afgelopen zaterdag speelden de Voorthuizenaren een wedstrijd tegen OKO/Bies dat een resultaat moest boeken voor handhaving in de Ereklasse. Spannend werd het wel, maar uiteindelijk deelden het team van Jeroen van Brakel en Reinier Rense de genadeklap uit aan de Groningers. Zij kunnen zich niet meer handhaven voor de Ereklasse. Echter deed Spirit wel goede zaken. Met nog twee wedstrijden te spelen - Wit-Blauw (H) en SCO (U) – hebben de Voorthuizenaren nog maar een punt nodig. Dat betekent dat één gelijkspel genoeg is voor handhaving in de Ereklasse.

Wit-Blauw/Green Organics 1

Aankomende zaterdag staat een spannende wedstrijd op het programma in Voorthuizen. De laatste ontmoeting tussen Spirit en Wit-Blauw was een heel verhitte wedstrijd en verliep niet heel vriendelijk. Spirit won uiteindelijk in de laatste secondes van de wedstrijd met 15-16. Het team van Jelle Visscher strijd, net als Spirit, nog voor handhaving in de Ereklasse. Een resultaat boeken willen ze dan ook al te graag, maar Spirit gaat haar best doen de ongeslagen status te behouden. De wedstrijd start om 15.30 uur op de buitenvelden bij sporthal De Voorde.

’’We gaan alles geven voor de winst’’

,,Het wordt een heel lastige wedstrijd. In Kampen hadden we het heel moeilijk. We stonden vijftig minuten lang achter, maar steeds met een of twee doelpunten verschil. Naarmate het einde van de wedstrijd vorderde kwamen we op een gelijke hoogte en in de laatste secondes wisten we nog te winnen.

Als wij het in de verdediging goed op orde hebben en de spitsen afstoppen heb ik veel vertrouwen in de wedstrijd zaterdag. We hebben nog één punt nodig, maar ik wil graag de ongeslagen status behouden tot het einde van de competitie.’’ Zo besluit Jeroen van Brakel.

Foute party

Na de wedstrijd is er een foute party in de kantine. Georganiseerd door Team Teambuilding van de selectie met de dresscode ‘fout!’.