Naar inhoud
CKV Spirit: naar homepage
← Alle berichten
Wedstrijden

Voorbeschouwing Spirit 1 – Mid-Fryslân/ReduRisk 1

Mid-Fryslân/ReduRisk op bezoek in Voorthuizen

Spirit wist ook de returnwedstrijd tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1 niet te winnen. De blauwwitten hebben daardoor nog geen punt gepakt in de kampioenspoule, maar daar kan aanstaande zaterdag verandering in komen tegen Mid-Fryslân/ReduRisk.

Tweeluik met LDODK

Voor het eerst in de clubgeschiedenis speelden beide ploegen tegen elkaar. De huidige nummer twee van de Korfbal League bleek in beide wedstrijden te sterk voor de ploeg van Bart Drost en Steven Brink. Thuis werd met 13-23 verloren en uit eindigde het duel in 30-13. Opvallend is dat Spirit in beide wedstrijden dertien keer wist te scoren.

Opnieuw bezoek uit Friesland

Opnieuw komen er Friezen naar Voorthuizen, dit keer Mid-Fryslân/ReduRisk. Dankzij twee sterke optredens tegen Unitas staan de rood-zwarten op de tweede plaats met vier punten. Spirit en Mid-Fryslân/ReduRisk staan zaterdag voor het eerst tegenover elkaar. De Voorthuizenaren zullen er alles aan doen om een goede pot neer te zetten en de eerste punten binnen te halen. De wedstrijd begint aanstaande zaterdag om 15.30 uur bij sportcomplex De Voorde en staat onder leiding van Jeffrey Miechels en Maurits Mooren.