• Spirit MW2

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 21:10Spirit MW2 - VIKO MW1De Voorde
    14 dec. 21:00Wolderwijd MW1 - Spirit MW2De Horst
    12 jan. 21:10Spirit MW2 - De Meeuwen MW1De Voorde
    19 jan. 21:10Spirit MW2 - Fortissimo MW2De Voorde
    26 jan. 20:00Nova MW2 - Spirit MW2HF Witte Centrum
    9 feb. 21:10Spirit MW2 - MIA MW1De Voorde
    17 feb. 21:15VIKO MW1 - Spirit MW2Helsdingen
    9 mrt. 21:10Spirit MW2 - Wolderwijd MW1De Voorde
    16 mrt. 21:15De Meeuwen MW1 - Spirit MW2Meeuwen-hal
    23 mrt. 20:00Fortissimo MW2 - Spirit MW2De Oever
    30 mrt. 21:10Spirit MW2 - Nova MW2De Voorde
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit MW2 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIKO MW111002210122
    2De Meeuwen MW11100191092
    3Nova MW200000000
    4Spirit MW200000000
    5Wolderwijd MW100000000
    6Fortissimo MW210011019-90
    7MIA MW110011022-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Erik vanTeamspeler
    Brus, MartijnTeamspeler
    Looyé, AnoukTeamspeler
    Mijnarends, JosTeamspeler
    Schattenberg, SanderTeamspeler
    Schattenberg-Kluin, IngeTeamspeler
    Slingerland - de Vente, Anne-BertienTeamspeler
    Tellingen, Joyce vanTeamspeler
    Terpstra, ErikTeamspeler
    Vente, Ardie deTeamspeler
    Versteeg - Meerveld, FennaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit MW2

    VS

    VIKO MW1

    08 december 202121:10 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit MW2

    Midweek

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd