• Spirit MW2

  • Spirit MW2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit MW2 ( Midweek M-017 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirit MW21211012241448022
    2De Meeuwen MW1129122181576119
    3Nova MW2125161761601611
    4DOS (W) MW212426168167110
    5HKC (U) MW112507161171-1010
    6Antilopen/Bloemendal Bouw MW212408161208-478
    7Revival MW1122010116217-1014
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doppenberg - van den Hudding, YvetteTeamspeler
    Gastel - Looyé, Anouk vanTeamspeler
    Kieft - van Puurveen, ElineTeamspeler
    Mijnarends, JosTeamspeler
    Schattenberg, SanderTeamspeler
    Schattenberg-Kluin, IngeTeamspeler
    Terpstra, ErikTeamspeler
    Veldhuisen - Top, Inge vanTeamspeler
    Vente, Ardie deTeamspeler
    Versteeg - Meerveld, FennaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit MW2

    Midweek

    18,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd