• Spirit G-team

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 20:00Revival MW1 - Spirit MW1Veluwehal
    8 dec. 21:10Spirit MW2 - VIKO MW1De Voorde
    11 dec. 11:30Spirit F1 - De Meeuwen F1De Voorde
    11 dec. 11:30Spirit E3 - Unitas/Perspectief E8De Voorde
    11 dec. 11:30Wolderwijd F1 - Spirit F2De Horst
    11 dec. 12:00Spirit E4 - Antilopen/Lancyr Deelen E4De Voorde
    11 dec. 12:00Dindoa B3 - Spirit B3Dindoa-hal
    11 dec. 12:05MIA E1 - Spirit E1Fit Academie Bokkeduinen
    11 dec. 12:30Spirit E2 - Woudenberg E4De Voorde
    11 dec. 12:40Wolderwijd D1 - Spirit D3De Horst
    11 dec. 13:20Spirit D4 - Hemur Enge D1De Voorde
    11 dec. 14:15Wageningen B1 - Spirit B1Het Binnenveld
    11 dec. 14:25Spirit D1 - MIA D2De Voorde
    11 dec. 15:30Spirit C2 - Sparta (N) C3De Voorde
    11 dec. 16:35Spirit B4 - Soesterkwartier B1De Voorde
    11 dec. 17:40Spirit B2 - Synergo B2De Voorde
    11 dec. 18:45Spirit 4 - Reehorst '45 5De Voorde
    14 dec. 21:00Wolderwijd MW1 - Spirit MW2De Horst
    15 dec. 21:10Spirit MW1 - Telstar/Schoonderbeek MW1De Voorde
    18 dec. 09:00Spirit E1 - Woudenberg E1De Voorde
    18 dec. 09:00Spirit E5 - Woudenberg E6De Voorde
    18 dec. 09:00De Meeuwen E5 - Spirit E3Meeuwen-hal
    18 dec. 10:00Spirit D2 - Unitas/Perspectief D2De Voorde
    18 dec. 10:00Telstar/Schoonderbeek E2 - Spirit E4Ridderspoor
    18 dec. 10:00Sparta (N) D4 - Spirit D4Watergoor
    18 dec. 11:00Spirit B3 - Telstar/Schoonderbeek B3De Voorde
    18 dec. 12:05Antilopen/Lancyr Deelen C3 - Spirit C2Sportcentrum Buiningpark
    18 dec. 12:30Spirit B2 - Midlandia B1De Voorde
    18 dec. 15:00Elburg B3 - Spirit B4't Huiken
    18 dec. 15:15Wageningen A3 - Spirit A2Het Binnenveld
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bor, Johan van deTeamspeler
    Bruinekreeft, TamaraTeamspeler
    Dijk, Femke vanTeamspeler
    Hagen, JudithTeamspeler
    Ham, JacquelineTeamspeler
    Huurdeman, PatrickTeamspeler
    Odding, WilliamTeamspeler
    Verbeek, HermanTeamspeler
    Vermeer, MarcelTeamspeler
    Versteeg, AlindeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd