• Spirit G-team

  • Gteam

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 10:00KVZ D1 - Spirit D1Sportcomplex Zuidveen
    28 mei. 11:00MIA E6 - Spirit E4Veld MIA
    28 mei. 16:00Victum 1 - Spirit 1Sportpark Weteringhoek
    31 mei. 19:15Spirit A1 - Velocitas A1Sportcomplex De Voorde
    31 mei. 19:15Spirit B2 - De Meeuwen B3Sportcomplex De Voorde
    1 jun. 20:00Nova MW1 - Spirit MW2Sportpark Larenstein
    1 jun. 20:00Hellas '63 MW1 - Spirit MW1Sportpark De Wiltsangh
    2 jun. 18:00Spirit C2 - Antilopen/Lancyr Deelen C3Sportcomplex De Voorde
    7 jun. 19:15Spirit A1 - ZKV (Za) A1Sportcomplex De Voorde
    8 jun. 20:15Unitas/Perspectief MW1 - Spirit MW1Het Slingerbos
    8 jun. 20:30Woudenberg MW1 - Spirit MW2Sportpark De Grift
    11 jun. 09:00Reehorst '45 D2 - Spirit D3Sportcomplex 't Schuttersveld
    11 jun. 09:00Revival F2 - Spirit F2Sportpark Overbeek
    11 jun. 09:30Tweemaal Zes A1 - Spirit A1FJH van Eck sportpark
    11 jun. 09:30Dindoa E2 - Spirit E2De Zanderij (Dindoa)
    11 jun. 09:30De Meeuwen D3 - Spirit D2Sportpark Putter Eng
    11 jun. 10:00Spirit F1 - Antilopen/Lancyr Deelen F2Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 10:00Spirit E3 - Woudenberg E6Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 10:00Spirit D4 - Sparta (N) D3Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 10:00Spirit B4 - Antilopen/Lancyr Deelen B3Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 10:00Wageningen E1 - Spirit E1Binnenveld
    11 jun. 11:00Spirit E5 - Antilopen/Lancyr Deelen E4Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 11:00Spirit C2 - Reehorst '45 C2Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 11:00Unitas/Perspectief E6 - Spirit E4Het Slingerbos
    11 jun. 11:10Apeldoorn C1 - Spirit C1Sportpark Orderbos
    11 jun. 11:15Spirit B3 - Sparta (N) B2Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 11:30MIA B2 - Spirit B2Veld MIA
    11 jun. 11:40Devinco D1 - Spirit D1Sportpark Rielerenk
    11 jun. 12:30Spirit A2 - DVO/Accountor A4Sportcomplex De Voorde
    11 jun. 12:30DVO/Accountor B2 - Spirit B1Sportpark De Eikelhof
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bor, Johan van deTeamspeler
    Bruinekreeft, TamaraTeamspeler
    Dijk, Femke vanTeamspeler
    Hagen, JudithTeamspeler
    Ham, JacquelineTeamspeler
    Huurdeman, PatrickTeamspeler
    Odding, WilliamTeamspeler
    Verbeek, HermanTeamspeler
    Vermeer, MarcelTeamspeler
    Versteeg, AlindeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd