• Spirit G-team

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 09:30Spirit F1 - ODIK F2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Spirit E4 - De Meeuwen E5Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Spirit E2 - Sparta (N) E1Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Spirit B3 - ODIK B2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Spirit B4 - ODIK B3Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Telstar/Schoonderbeek C1 - Spirit C1Sportpark Middelaar
    18 sep. 10:00SKF E1 - Spirit E1Sportpark De Groene Velden
    18 sep. 10:00Unitas/Perspectief E8 - Spirit E3Het Slingerbos
    18 sep. 10:00ODIK D1 - Spirit D1Sportpark Oosterbos
    18 sep. 10:00Woudenberg D4 - Spirit D4Sportpark De Grift
    18 sep. 10:30Spirit D3 - Dindoa D4Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 10:30KVZ B1 - Spirit B1Sportcomplex Zuidveen
    18 sep. 11:00Spirit D2 - De Meeuwen D3Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 11:00Spirit B2 - Telstar/Schoonderbeek B2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 11:00ODIK E5 - Spirit E5Sportpark Oosterbos
    18 sep. 11:30Unitas/Perspectief C3 - Spirit C2Het Slingerbos
    18 sep. 12:30Spirit A1 - KIOS (N) A1Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 12:30MIA 7 - Spirit 4Veld MIA
    18 sep. 12:30De Eemvogels A1 - Spirit A2Sportcomplex de Blaeck
    18 sep. 14:00Spirit 2 - ODIK 2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 15:30Spirit 1 - ODIK 1Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 15:35Reehorst '45 3 - Spirit 3Sportcomplex 't Schuttersveld
    21 sep. 20:15Wolderwijd MW1 - Spirit MW2Veld Wolderwijd
    22 sep. 20:00Antilopen/Lancyr Deelen MW1 - Spirit MW1Burgermeester Buiningpark
    25 sep. 09:30Spirit E5 - De Meeuwen E4Sportcomplex De Voorde
    25 sep. 09:30Spirit E2 - Unitas/Perspectief E2Sportcomplex De Voorde
    25 sep. 09:30Spirit E3 - MIA E4Sportcomplex De Voorde
    25 sep. 10:00Spirit D4 - ODIK D3Sportcomplex De Voorde
    25 sep. 10:00Spirit C2 - Antilopen/Lancyr Deelen C3Sportcomplex De Voorde
    25 sep. 10:00Unitas/Perspectief F2 - Spirit F1Het Slingerbos
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bor, Johan van deTeamspeler
    Bruinekreeft, TamaraTeamspeler
    Dijk, Femke vanTeamspeler
    Hagen, JudithTeamspeler
    Ham, JacquelineTeamspeler
    Huurdeman, PatrickTeamspeler
    Odding, WilliamTeamspeler
    Verbeek, HermanTeamspeler
    Vermeer, MarcelTeamspeler
    Versteeg, AlindeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd