• Spirit F2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baatenburg de Jong, Anne MarijnTechnische stafHoofd coach
    Versteeg, IlvyTechnische stafAssistent coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.DVO/Transus F3 - Spirit F27 - 9 (0 - 2)
    9 mrt.Spirit F2 - ODIK/JansenvdGrift F411 - 5 (1 - 3)
  • Poulestanden Spirit F2 ( F-jeugd BK F-017 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Transus F3121002135805520
    2Spirit F212921103634020
    3RDZ F112723114852916
    4Wageningen F41250787741310
    5SKF F51241711410779
    6Revival F1124175598-439
    7ODIK/JansenvdGrift F412001231132-1010
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Demmer, TessTeamspeler
    Fiege, JasmijnTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    8,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd