• Spirit F1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Looijengoed, Rebecca vanTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mrt.Spirit F1 - MIA F216 - 5
    16 mrt.Spirit F1 - Antilopen/Bloemendal Bouw F215 - 12 (2 - 1)
    9 mrt.Huizen F1 - Spirit F16 - 9 (3 - 3)
  • Poulestanden Spirit F1 ( F-jeugd BK F-020 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirit F1129031711017018
    2Huizen F112804135963916
    3MIA F2128041311112016
    4Antilopen/Bloemendal Bouw F2127051711314014
    5Woudenberg F112705116116014
    6OVVO F21230983135-526
    7Fortissimo F212001253170-1170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bussen, LuukTeamspeler
    Lokhorst, MarithTeamspeler
    Schattenberg, SophieTeamspeler
    Werf, Julia van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit F1

    F-jeugd breedtekorfb.

    14,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd