• Spirit E5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Daniëlle vanTechnische stafHoofd coach
    Beek, Rick vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 dec. 09:00Spirit E5 - Woudenberg E6De Voorde
    15 jan. 09:30DWS E1 - Spirit E5't Kamphuis
    22 jan. 10:00ODIK E6 - Spirit E5Veluwehal
    29 jan. 10:45Spirit E5 - De Eemvogels E1De Voorde
    5 feb. 10:00Telstar/Schoonderbeek E3 - Spirit E5Ridderspoor
    12 feb. 11:30Spirit E5 - Sparta (N) E3De Voorde
    12 mrt. 10:00Woudenberg E6 - Spirit E5De Camp
    19 mrt. 11:30Spirit E5 - DWS E1De Voorde
    26 mrt. 12:10Spirit E5 - ODIK E6De Voorde
    2 apr. 13:55De Eemvogels E1 - Spirit E5Sportboulevard De Engh
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.Sparta (N) E3 - Spirit E510 - 9 (5 - 3)
    27 nov.Spirit E5 - Telstar/Schoonderbeek E314 - 1
  • Poulestanden Spirit E5 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudenberg E622005144
    2Sparta (N) E3110010912
    3Spirit E521012311122
    4De Eemvogels E121018442
    5ODIK E6210110822
    6Telstar/Schoonderbeek E31001114-130
    7DWS E12002111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Maanen, Evita vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit E5

    VS

    Woudenberg E6

    18 december 202109:00 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit E5

    E-jeugd

    11,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd