• Spirit E5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Effrink, Dani vanTechnische stafHoofd coach
    Rense, RomijnTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 10:00Dindoa E5 - Spirit E5Dindoa-hal
    17 dec. 11:15Spirit E5 - Revival E2De Voorde
    14 jan. 11:00Telstar/Schoonderbeek E3 - Spirit E5Ridderspoor
    28 jan. 10:00Spirit E5 - Antilopen/Lancyr Deelen E4De Voorde
    4 feb. 09:00Sparta (N) E3 - Spirit E5Watergoor
    11 feb. 10:55Spirit E5 - ODIK E7De Voorde
    18 feb. 10:30Spirit E5 - Dindoa E5De Voorde
    11 mrt. 09:00Revival E2 - Spirit E5Veluwehal
    18 mrt. 10:55Spirit E5 - Telstar/Schoonderbeek E3De Voorde
    1 apr. 10:00Antilopen/Lancyr Deelen E4 - Spirit E5Sportcentrum Buiningpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.ODIK E7 - Spirit E51 - 5 (2 - 1)
    26 nov.Spirit E5 - Sparta (N) E30 - 4 (2 - 3)
  • Poulestanden Spirit E5 ( E-jeugd BK E-044 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta (N) E3220011474
    2Antilopen/Lancyr Deelen E41100133102
    3Telstar/Schoonderbeek E311004042
    4Dindoa E5210114862
    5Spirit E521015502
    6ODIK E72002215-130
    7Revival E22002317-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braak, Lynn van deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dindoa E5

    VS

    Spirit E5

    10 december 202210:00 uur
    Dindoa-hal Veld 1 B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit E5

    E-jeugd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd