• Spirit E4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Voort, Nathan van derTechnische stafHoofd coach
    Willemsen, BenteTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit E4 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Meeuwen E41181277463117
    2Spirit E4116145349413
    3Antilopen/Lancyr Deelen E4105237263912
    4Telstar/Schoonderbeek E295045146510
    5MIA E4105055566-1110
    6Unitas/Perspectief E6104067560158
    7SKF E490092679-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Messelink, ChristieTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit E4

    E-jeugd

    4,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd