• Spirit E3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baatenburg de Jong, FloortjeTechnische stafHoofd coach
    Ploeg, CindyTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 11:30Spirit E3 - Unitas/Perspectief E8De Voorde
    18 dec. 09:00De Meeuwen E5 - Spirit E3Meeuwen-hal
    15 jan. 10:45Spirit E3 - MIA E7De Voorde
    22 jan. 10:30Spirit E3 - Revival E1De Voorde
    29 jan. 10:00Dindoa E3 - Spirit E3Dindoa-hal
    5 feb. 10:45Spirit E3 - ODIK E5De Voorde
    19 feb. 09:30Unitas/Perspectief E8 - Spirit E3De Sypel
    12 mrt. 10:30Spirit E3 - De Meeuwen E5De Voorde
    19 mrt. 09:00MIA E7 - Spirit E3Fit Academie Bokkeduinen
    26 mrt. 10:00Revival E1 - Spirit E3Veluwehal
    2 apr. 11:10Spirit E3 - Dindoa E3De Voorde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.ODIK E5 - Spirit E38 - 5 (4 - 5)
  • Poulestanden Spirit E3 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Revival E12110173143
    2Dindoa E321104223
    3ODIK E511008532
    4Unitas/Perspectief E821018622
    5De Meeuwen E500000000
    6Spirit E3100158-30
    7MIA E72002523-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Meer, Naomi van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit E3

    VS

    Unitas/Perspectief E8

    11 december 202111:30 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit E3

    E-jeugd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd