• Spirit D3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groeneveld, DaniëllaTechnische stafHoofd coach
    Kuilen, Jesse van deTechnische stafHoofd coach
    Terpstra, JustinTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 12:40Wolderwijd D1 - Spirit D3De Horst
    15 jan. 10:00Dindoa D3 - Spirit D3Dindoa-hal
    22 jan. 11:35Spirit D3 - Unitas/Perspectief D3De Voorde
    29 jan. 11:00Sparta (N) D3 - Spirit D3Watergoor
    5 feb. 10:00MIA D3 - Spirit D3Fit Academie Bokkeduinen
    12 feb. 13:40Spirit D3 - Telstar/Schoonderbeek D2De Voorde
    19 feb. 11:25Spirit D3 - Wolderwijd D1De Voorde
    12 mrt. 13:40Spirit D3 - Sparta (N) D3De Voorde
    19 mrt. 12:35Spirit D3 - Dindoa D3De Voorde
    26 mrt. 11:00Unitas/Perspectief D3 - Spirit D3De Sypel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.Telstar/Schoonderbeek D2 - Spirit D37 - 7
    27 nov.Spirit D3 - MIA D37 - 7
  • Poulestanden Spirit D3 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MIA D32110131213
    2Dindoa D3210114952
    3Spirit D32020141402
    4Telstar/Schoonderbeek D22020131302
    5Unitas/Perspectief D32101151322
    6Wolderwijd D110106601
    7Sparta (N) D31001412-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Groenevelt, FleurTeamspeler
    Klein, JuliaTeamspeler
    Merza, MutiaraTeamspeler
    Zandbergen, AnoukTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wolderwijd D1

    VS

    Spirit D3

    11 december 202112:40 uur
    De Horst Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit D3

    D-jeugd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd