• Spirit D2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hamburg, Lars vanTechnische stafHoofd coach
    Willemsen, JasmijnTechnische stafAssistent coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 13:20Spirit D2 - MIA D2De Voorde
    9 mrt. 11:30Spirit D2 - Antilopen/Bloemendal Bouw D2De Voorde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Spirit D2 - Unitas/Perspectief D34 - 10
    10 feb.De Meeuwen D3 - Spirit D23 - 9
    27 jan.Dindoa D3 - Spirit D210 - 6
    20 jan.Spirit D2 - ODIK/JansenvdGrift D25 - 4
  • Poulestanden Spirit D2 ( D-jeugd BK D-026 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dindoa D39801103465716
    2Unitas/Perspectief D31070385493614
    3Spirit D21070395643114
    4Antilopen/Bloemendal Bouw D29414727209
    5MIA D28323797278
    6ODIK/JansenvdGrift D2102174876-285
    7De Meeuwen D310001035138-1030
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beukhof, AnoukTeamspeler
    Bunt, FienTeamspeler
    Fiege, LucasTeamspeler
    Overeem, JoëlTeamspeler
    Pol, Larissa van deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit D2

    VS

    MIA D2

    02 maart 202413:20 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit D2

    D-jeugd

    9,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd