• Spirit D2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hamburg, Lars vanTechnische stafHoofd coach
    Willemsen, JasmijnTechnische stafAssistent coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit D2 ( D-jeugd BK D-026 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dindoa D3121101126636322
    2Spirit D212714111813015
    3Unitas/Perspectief D31270594652914
    4Antilopen/Bloemendal Bouw D212615108961213
    5MIA D21244410394912
    6ODIK/JansenvdGrift D2123276483-198
    7De Meeuwen D312001244168-1240
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beukhof, AnoukTeamspeler
    Bunt, FienTeamspeler
    Fiege, LucasTeamspeler
    Overeem, JoëlTeamspeler
    Pol, Larissa van deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit D2

    D-jeugd

    9,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd