• Spirit C3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouwheer, AnnemijnTechnische stafAssistent coach
    Ee, Esther vanTechnische stafAssistent coach
    Zwart, JelenaTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit C3 ( C-jeugd BK C-027 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirit C312110192167622
    2ODIK/JansenvdGrift C512100273244920
    3Unitas/Perspectief C5126155043713
    4Dindoa C4126153938113
    5Antilopen/Bloemendal Bouw C11260659322712
    6Sparta (N)/Djops C41210112687-612
    7DWS C212101111110-992
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brom, SabaTeamspeler
    Fliert, Elise van deTeamspeler
    Heuvel, Maud van denTeamspeler
    Maanen, Thirze vanTeamspeler
    Smit, MirteTeamspeler
    Visch, Bjorn van deTeamspeler
    Zandbergen, AnoukTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit C3

    C-jeugd

    7,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd