• Spirit B4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Elten, Esther vanTechnische stafHoofd coach
    Zwart, JelenaTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 16:35Spirit B4 - Soesterkwartier B1De Voorde
    18 dec. 15:00Elburg B3 - Spirit B4't Huiken
    22 jan. 14:40Spirit B4 - MIA B4De Voorde
    29 jan. 13:15Unitas/Perspectief B4 - Spirit B4De Sypel
    5 feb. 16:25Spirit B4 - ODIK B3De Voorde
    12 feb. 15:00Sparta (N) B3 - Spirit B4Strijland
    19 feb. 11:10Soesterkwartier B1 - Spirit B4Midland
    12 mrt. 14:45Spirit B4 - Elburg B3De Voorde
    26 mrt. 11:00MIA B4 - Spirit B4Fit Academie Bokkeduinen
    2 apr. 14:40Spirit B4 - Unitas/Perspectief B4De Voorde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.ODIK B3 - Spirit B43 - 13
  • Poulestanden Spirit B4 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elburg B32110297223
    2Unitas/Perspectief B421108443
    3Spirit B41100133102
    4Sparta (N) B310106601
    5MIA B410104401
    6Soesterkwartier B1100104-40
    7ODIK B32002436-320
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gosen, JenniferTeamspeler
    Kooten, Esmee vanTeamspeler
    Lokhorst, LiekeTeamspeler
    Looijengoed, Rebecca vanTeamspeler
    Manen, Lisa vanTeamspeler
    Strijk, TessaTeamspeler
    Zegers, IsaTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit B4

    VS

    Soesterkwartier B1

    11 december 202116:35 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit B4

    B-jeugd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd