• Spirit B2

  • Spirit B2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tertoogen, CoenTechnische stafHoofd coach
    Zevering, JipTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 apr. 12:00De Meeuwen B3 - Spirit B2Meeuwen-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 mrt.Spirit B2 - Unitas/Perspectief B214 - 8
    18 mrt.Sparta (N) B2 - Spirit B27 - 9
    11 mrt.Spirit B2 - MIA B28 - 7
  • Poulestanden Spirit B2 ( B-jeugd BK B-016 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Meeuwen B31180392662616
    2MIA B21180387662116
    3Spirit B211803104822216
    4Sparta (N) B21150681681310
    5Dindoa B210415807739
    6Unitas/Perspectief B21131778103-257
    7SKF B411101046106-602
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blankespoor, LauraTeamspeler
    Ham, Gabriël van denTeamspeler
    Heuvel, Ilse van denTeamspeler
    Heuvel, Sanne van denTeamspeler
    Hoorn, Nienke van denTeamspeler
    Hooyer, LennartTeamspeler
    Janssen, MarijnTeamspeler
    Versteeg, IlvyTeamspeler
    Vliet, Noa vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Meeuwen B3

    VS

    Spirit B2

    01 april 202312:00 uur
    Meeuwen-hal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit B2

    B-jeugd

    9,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd