• Spirit A2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geresteijn, Ruben vanTechnische stafHoofd coach
    Puurveen, Linda vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 dec. 15:15Wageningen A3 - Spirit A2Het Binnenveld
    8 jan. 16:10DVO/Accountor A4 - Spirit A2DVO-hal
    15 jan. 17:30Spirit A2 - HKC (U) A1De Voorde
    22 jan. 14:45OVVO A2 - Spirit A2OVVO-hal
    29 jan. 18:45Spirit A2 - Midlandia A1De Voorde
    5 feb. 17:30Spirit A2 - Wageningen A3De Voorde
    12 feb. 14:15Huizen A1 - Spirit A2Sportcentrum De Meent
    12 mrt. 18:00Spirit A2 - DVO/Accountor A4De Voorde
    19 mrt. 11:10HKC (U) A1 - Spirit A2Hoograven
    26 mrt. 16:50Spirit A2 - OVVO A2De Voorde
    2 apr. 15:00Midlandia A1 - Spirit A2De Tol
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit A2 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Accountor A41100329232
    2Midlandia A11100161242
    3Huizen A100000000
    4OVVO A200000000
    5Spirit A200000000
    6HKC (U) A110011216-40
    7Wageningen A31001932-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baatenburg de Jong, FloortjeTeamspeler
    Beek, Rick vanTeamspeler
    Ee, Esther vanTeamspeler
    Klarenbeek, LauraTeamspeler
    Kuilen, Rik van deTeamspeler
    Mota, DjerryTeamspeler
    Ploeg, CindyTeamspeler
    Reenen, Rens vanTeamspeler
    Rense, BregjeTeamspeler
    Westerneng, Mike vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wageningen A3

    VS

    Spirit A2

    18 december 202115:15 uur
    Het Binnenveld Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit A2

    A-jeugd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd