• Spirit A1 Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink, BartOverige staf
    Golen, Ilse vanOverige staf
    Klis, Daan van derTechnische stafHoofd coach
    Kuilen, Arjan van deTechnische stafAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit A1 ( A-jeugd hoofdklasse AHKB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna A114140038818520328
    2PKC/Vertom A114120235020714324
    3Nieuwerkerk A1149053252576818
    4Albatros A1148063232744916
    5Die Haghe A114518225282-5711
    6Spirit A1144010238321-838
    7DSC A1142210212331-1196
    8ONDO (G) A1140113160364-2041
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boone, JeremeyTeamspeler
    Bruinekreeft, TimunTeamspeler
    Hellegering, JoëlleTeamspeler
    Renkema, GiovanTeamspeler
    Rense, RomijnTeamspeler
    Terpstra, MaritTeamspeler
    Vermeer, NaomiTeamspeler
    Willemsen, BenteTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit A1

    A-jeugd

    17,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd