• Spirit A1 Veld

  • Spirit A1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuilen, Arjan van deOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spirit A1 ( A-jeugd overgangsklasse AOKB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tempo A18701164937114
    2GG/RMcD Huis Emma A186021481044412
    3Spirit A185121191041511
    4DVO/Transus A28503116108810
    5SKF A18404120100208
    6Fiducia A18314118108107
    7KZ/Thermo4U A2810787129-422
    8BEP A1800854180-1260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boone, JeremeyTeamspeler
    Bruinekreeft, TimunTeamspeler
    Mulder, DanaTeamspeler
    Renkema, GiovanTeamspeler
    Terpstra, MaritTeamspeler
    Terpstra, MerijnTeamspeler
    Vermeer, NaomiTeamspeler
    Willemsen, BenteTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit A1

    A-jeugd

    14,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd