• Selectie Zaal

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 18:30Spirit 1 - Fortis 1De Voorde
    9 mrt. 20:00OVVO 1 - Spirit 1OVVO-hal
    16 mrt. 19:15Spirit 1 - Tilburg 1De Voorde
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 17:00Spirit 2 - GKV/Enomics 3De Voorde
    9 mrt. 18:30OVVO 2 - Spirit 2OVVO-hal
    16 mrt. 17:50Spirit 2 - Tilburg 2De Voorde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.RWA 1 - Spirit 115 - 32
    3 feb.Spirit 1 - Vriendenschaar (H) 132 - 22
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.RWA 2 - Spirit 28 - 20
    3 feb.Spirit 2 - Vriendenschaar (H) 214 - 15
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spirit 114140041721228
    2KVZ 114100427125620
    3Woudenberg 11491433328719
    4NRC '22 11480631025616
    5Apeldoorn 11451826430811
    6DOS-WK 11450924730410
    7Telstar/Schoonderbeek 11420122383054
    8AKC 11420122323844
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DVO/Transus 412101124617721
    2Spirit 21291220416619
    3KVZ 21252519219212
    4Antilopen/Bloemendal Bouw 31250720321210
    5Wageningen 3114161941949
    6Telstar/Schoonderbeek 2113171511867
    7DOS (W) 21220101882514
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brakel, Jeroen vanTechnische stafHoofd coach
    Bruinekreeft - Beckerman, LiekeOverige stafTeammanager
    Bruinekreeft, LejonTeamspeler
    Brus, MartijnOverige stafTeammanager
    Burken - van Puurveen, Anneke vanOverige stafOverige functie
    Burken - van Puurveen, Anneke vanTeamspeler
    Hudding, Henk van denOverige stafOverige functie
    Legemaat, AliekeTeamspeler
    Puurveen, Linda vanTeamspeler
    Rense, ReinierTechnische stafAssistent coach
    Ruysink, NadineTeamspeler
    Ruysink, RuudTechnische stafAssistent coach
    Slingerland - de Vente, Anne-BertienTeamspeler
    Stege, Rosalie van derTeamspeler
    Terpstra, JustinTeamspeler
    Terpstra, RensTeamspeler
    Westerhuis, WiebeTeamspeler
  • Team indeling

    NaamRol
    Brakel, Jeroen vanTechnische staf
    Elten, Esther vanTeamspeler
    Fleddérus, EmmaTeamspeler
    Groeneveld, DaniëllaTeamspeler
    Hudding, Henk van denOverige staf
    Hudding, Jarno van denOverige staf
    Hudding, Melvin van denOverige staf
    Kieft, MichelTeamspeler
    Kuilen, Anouk van deOverige staf
    Kuilen, Jesse van deOverige staf
    Looyé, SanneTeamspeler
    Mota, DjinoTeamspeler
    Mulder, DanaTeamspeler
    Ruysink, RuudTechnische staf
    Terpstra, MerijnTeamspeler
    Westerhuis, WillemTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brakel, Jeroen vanTechnische stafHoofd coach
    Bruinekreeft - Beckerman, LiekeOverige stafTeammanager
    Brus, MartijnOverige stafTeammanager
    Burken - van Puurveen, Anneke vanOverige stafOverige functie
    Hudding, Henk van denOverige stafOverige functie
    Rense, ReinierTechnische stafAssistent coach
    Ruysink, RuudTechnische stafAssistent coach
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit 1

    VS

    Fortis 1

    02 maart 202418:30 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Spirit 2

    VS

    GKV/Enomics 3

    02 maart 202417:00 uur
    De Voorde Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit 1

    Standaard

    26,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Stats

    Spirit 2

    Reserve

    17,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd