• Selectie Zaal

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 19:10Dindoa 1 - Spirit 1Dindoa-hal
    5 feb. 19:10BEP 1 - Spirit 1MFSA de Beuk
    12 feb. 20:00Spirit 1 - Swift (A) 1De Voorde
    19 feb. 20:00Spirit 1 - KIOS (N) 1De Voorde
    12 mrt. 14:30Sparta (N) 1 - Spirit 1Watergoor
    19 mrt. 20:00Spirit 1 - Roda 1De Voorde
    26 mrt. 18:40Velocitas 1 - Spirit 1De Does
    2 apr. 20:00Spirit 1 - Dindoa 1De Voorde
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 21:05HKC (U) 3 - Spirit 2Hoograven
    5 feb. 16:30Rohda 3 - Spirit 2Ookmeer
    12 feb. 18:30Spirit 2 - Swift (A) 2De Voorde
    19 feb. 18:30Spirit 2 - KIOS (N) 2De Voorde
    12 mrt. 13:10Sparta (N) 2 - Spirit 2Watergoor
    19 mrt. 18:30Spirit 2 - Roda 2De Voorde
    26 mrt. 17:20Velocitas 2 - Spirit 2De Does
    2 apr. 18:30Spirit 2 - HKC (U) 3De Voorde
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Dindoa 1110032142
    2Velocitas 111002152
    3KIOS (N) 1110029152
    4Spirit 1110023212
    5BEP 1100121230
    6Swift (A) 1100115290
    7Roda 110015210
    8Sparta (N) 1100114320
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Swift (A) 2211027193
    2Roda 2211030293
    3Spirit 2110028122
    4HKC (U) 3110018152
    5Velocitas 2100117180
    6Sparta (N) 2100115180
    7KIOS (N) 210017150
    8Rohda 3100112280
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beckerman, LiekeTeamspeler
    Beek, Richard vanTeamspeler
    Brakel, Jeroen vanTechnische stafHoofd coach
    Bruinekreeft, LejonTeamspeler
    Burken - van Puurveen, Anneke vanTeamspeler
    Doppenberg - van den Hudding, YvetteTeamspeler
    Druijff, MarcoOverige stafOverige functie
    Puurveen, Linda vanTeamspeler
    Rense, ReinierTechnische stafAssistent coach
    Ruysink, RuudTechnische stafAssistent coach
    Stege, Rosalie van derOverige staf
    Terpstra, RensOverige staf
    Westerhuis, WiebeTeamspeler
    Westerhuis, WillemTeamspeler
  • Team indeling

    NaamRol
    Beek, Erik vanOverige staf
    Brakel, Jeroen vanTechnische staf
    Elten, Janique vanTeamspeler
    Groeneveld, DaniëllaTeamspeler
    Hudding, Henk van denOverige staf
    Hudding, Jarno van denTeamspeler
    Hudding, Melvin van denOverige staf
    Kieft, MichelTeamspeler
    Kuilen, Anouk van deTeamspeler
    Legemaat, AliekeTeamspeler
    Mota, DjinoTeamspeler
    Redert, HariëtteOverige staf
    Ruysink, RuudTechnische staf
    Slingerland - de Vente, Anne-BertienOverige staf
    Top, Martijn van denOverige staf
    Twilt, JasperTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brakel, Jeroen vanTechnische stafHoofd coach
    Druijff, MarcoOverige stafOverige functie
    Rense, ReinierTechnische stafAssistent coach
    Ruysink, RuudTechnische stafAssistent coach
    Stege, Rosalie van derOverige staf
    Terpstra, RensOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dindoa 1

    VS

    Spirit 1

    29 januari 202219:10 uur
    Dindoa-hal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HKC (U) 3

    VS

    Spirit 2

    29 januari 202221:05 uur
    Hoograven Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit 1

    Standaard

    23,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Stats

    Spirit 2

    Reserve

    28,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd