• Selectie veld

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 meiVictum 1 - Spirit 1Sportpark Weteringhoek
    11 jun.Noviomagum 1 - Spirit 1Sportpark dAlmarasweg-zuid
    18 jun.Spirit 1 - De Parabool 1Sportcomplex De Voorde
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 jun.Noviomagum 2 - Spirit 2Sportpark dAlmarasweg-zuid
    16 jun.Spirit 2 - DVO/Accountor 4Sportcomplex De Voorde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Spirit 1 - MIA 118 - 21
    14 mei.Spirit 1 - Amicitia 122 - 12
    23 apr.ODIK 1 - Spirit 115 - 13
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mei.Victum 2 - Spirit 210 - 11
    21 mei.Spirit 2 - MIA 225 - 9
    14 mei.Spirit 2 - Antilopen/Lancyr Deelen 316 - 15
    23 apr.ODIK 2 - Spirit 28 - 14
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Noviomagum 11281323919417
    2ODIK 11280422221216
    3Victum 11180320419216
    4Spirit 11171323118415
    5MIA 11250719819510
    6Amicitia 1124171791939
    7De Wâlden 1123181712167
    8De Parabool 11220101722304
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Spirit 212110119713922
    2DVO/Accountor 41180320814816
    3Antilopen/Lancyr Deelen 31171317515015
    4Victum 21263318516615
    5Noviomagum 2114161481679
    6MIA 2122191512065
    7Dindoa 3113081611844
    8ODIK 21220101341994
  • Team indeling

    NaamRol
    Beckerman, LiekeTeamspeler
    Beek, Richard vanTeamspeler
    Brakel, Jeroen vanTechnische staf
    Brink, Bart RikTechnische staf
    Bruinekreeft, LejonTeamspeler
    Burken - van Puurveen, Anneke vanTeamspeler
    Doppenberg - van den Hudding, YvetteTeamspeler
    Druijff, MarcoOverige staf
    Hudding, Henk van denOverige staf
    Puurveen, Linda vanTeamspeler
    Rense, ReinierTechnische staf
    Ruysink, RuudTechnische staf
    Stege, Rosalie van derOverige staf
    Stege, Rosalie van derTeamspeler
    Terpstra, RensOverige staf
    Westerhuis, WiebeTeamspeler
    Westerhuis, WillemTeamspeler
  • Team indeling

    NaamRol
    Beek, Erik vanTechnische staf
    Brakel, Jeroen vanTechnische staf
    Groeneveld, DaniëllaTeamspeler
    Hudding, Henk van denOverige staf
    Hudding, Jarno van denTeamspeler
    Hudding, Melvin van denOverige staf
    Kieft, MichelOverige staf
    Kuilen, Anouk van deTeamspeler
    Legemaat, AliekeTeamspeler
    Maanen - van Elten, Janique vanTeamspeler
    Mota, DjinoTeamspeler
    Redert, HariëtteTeamspeler
    Ruysink, RuudTechnische staf
    Terpstra, JustinOverige staf
    Top, Martijn van denTeamspeler
    Twilt, JasperTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brakel, Jeroen vanTechnische stafHoofd coach
    Brink, Bart RikTechnische staf
    Druijff, MarcoOverige stafOverige functie
    Hudding, Henk van denOverige stafOverige functie
    Rense, ReinierTechnische stafAssistent coach
    Ruysink, RuudTechnische stafAssistent coach
    Stege, Rosalie van derOverige staf
    Terpstra, RensOverige staf
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Victum 1

    VS

    Spirit 1

    28 mei 202216:00 uur
    Sportpark Weteringhoek Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noviomagum 2

    VS

    Spirit 2

    11 juni 202215:45 uur
    Sportpark dAlmarasweg-zuid 1K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Spirit 1

    Standaard

    21,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Stats

    Spirit 2

    Reserve

    16,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd