• Onze sponsoren

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    18 sep. 15:30Spirit 1 - ODIK 1Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 14:00Spirit 2 - ODIK 2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 15:35Reehorst '45 3 - Spirit 3Sportcomplex 't Schuttersveld
    18 sep. 12:30MIA 7 - Spirit 4Veld MIA
    18 sep. 12:30Spirit A1 - KIOS (N) A1Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 12:30De Eemvogels A1 - Spirit A2Sportcomplex de Blaeck
    18 sep. 10:30KVZ B1 - Spirit B1Sportcomplex Zuidveen
    18 sep. 11:00Spirit B2 - Telstar/Schoonderbeek B2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Spirit B3 - ODIK B2Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Spirit B4 - ODIK B3Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 09:30Telstar/Schoonderbeek C1 - Spirit C1Sportpark Middelaar
    18 sep. 11:30Unitas/Perspectief C3 - Spirit C2Het Slingerbos
    18 sep. 10:00ODIK D1 - Spirit D1Sportpark Oosterbos
    18 sep. 11:00Spirit D2 - De Meeuwen D3Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 10:30Spirit D3 - Dindoa D4Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 10:00Woudenberg D4 - Spirit D4Sportpark De Grift
    18 sep. 10:00SKF E1 - Spirit E1Sportpark De Groene Velden
    18 sep. 09:30Spirit E2 - Sparta (N) E1Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 10:00Unitas/Perspectief E8 - Spirit E3Het Slingerbos
    18 sep. 09:30Spirit E4 - De Meeuwen E5Sportcomplex De Voorde
    18 sep. 11:00ODIK E5 - Spirit E5Sportpark Oosterbos
    18 sep. 09:30Spirit F1 - ODIK F2Sportcomplex De Voorde
    21 sep. 20:15Wolderwijd MW1 - Spirit MW2Veld Wolderwijd
    22 sep. 20:00Antilopen/Lancyr Deelen MW1 - Spirit MW1Burgermeester Buiningpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    15 sep. 20:30Spirit MW1 - MIA MW210 - 6
    15 sep. 19:30Spirit MW2 - De Meeuwen MW116 - 12
    11 sep. 15:30De Wâlden 1 - Spirit 116 - 17
    11 sep. 15:00Spirit 3 - Animo 315 - 8
    11 sep. 14:45Spirit 4 - De Meeuwen 48 - 8
    11 sep. 14:00GG/IJskoud de Beste A2 - Spirit A115 - 32
    11 sep. 13:00Spirit C1 - OVVO C11 - 14
    11 sep. 13:00Spirit A2 - Sparta (N) A28 - 11
    11 sep. 12:30Dindoa 3 - Spirit 213 - 15
    11 sep. 12:00Spirit D1 - Telstar/Schoonderbeek D116 - 6
    11 sep. 11:30Unitas/Perspectief B4 - Spirit B43 - 3
    11 sep. 11:15De Meeuwen B3 - Spirit B33 - 6
    11 sep. 11:00Unitas/Perspectief E7 - Spirit E46 - 1 (1 - 0)
    11 sep. 10:45Spirit B1 - Apeldoorn B114 - 10
    11 sep. 10:15De Meeuwen D4 - Spirit D31 - 15
    11 sep. 10:00MIA D3 - Spirit D24 - 15
    11 sep. 10:00Unitas/Perspectief B2 - Spirit B217 - 7
    11 sep. 09:30Spirit E1 - DVO/Accountor E110 - 14 (4 - 4)
    11 sep. 09:30Spirit E5 - Wageningen E82 - 4 (0 - 1)
    11 sep. 09:30Spirit E3 - Sparta (N) E21 - 15 (6 - 1)
    11 sep. 09:30Spirit D4 - Sparta (N) D314 - 5
    11 sep. 09:30Spirit C2 - Dindoa C35 - 5
    11 sep. 09:00SKF F2 - Spirit F12 - 6 (2 - 2)
    11 sep. 09:00De Meeuwen E3 - Spirit E23 - 5 (1 - 1)