• Onze sponsoren

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatie
    7 dec. 21:10Spirit MW1 - DOS (W) MW1De Voorde
    7 dec. 20:00Nova MW2 - Spirit MW2HF Witte Centrum
    10 dec. 17:40Woudenberg 1 - Spirit 1De Camp
    10 dec. 20:45Wageningen 3 - Spirit 2Het Binnenveld
    10 dec. 19:20Victum 4 - Spirit 3Weteringhoek
    10 dec. 17:30Spirit 4 - Het Bosch 1De Voorde
    10 dec. 18:45Spirit 5 - Dindoa 6De Voorde
    10 dec. 17:30DVO/Transus A1 - Spirit A1DVO-hal
    10 dec. 15:15Spirit A2 - HKC (U) A1De Voorde
    10 dec. 16:25Spirit B2 - SKF B4De Voorde
    10 dec. 14:15Spirit C3 - DWS C1De Voorde
    10 dec. 16:00Telstar/Schoonderbeek D1 - Spirit D1De Slag
    10 dec. 13:15Spirit D3 - DVO/Accountor D3De Voorde
    10 dec. 12:15Spirit D4 - MIA D4De Voorde
    10 dec. 10:15Spirit E1 - SKF E1De Voorde
    10 dec. 10:00De Meeuwen E3 - Spirit E2Meeuwen-hal
    10 dec. 11:15Spirit E3 - Soesterkwartier E1De Voorde
    10 dec. 09:00ODIK E6 - Spirit E4Veluwehal
    10 dec. 10:00Dindoa E5 - Spirit E5Dindoa-hal
    10 dec. 11:15Spirit E6 - Dindoa E7De Voorde
    10 dec. 09:00ODIK F2 - Spirit F1Veluwehal
    10 dec. 10:15Spirit F2 - SKF F2De Voorde
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    3 dec. 19:45Spirit 4 - De Meeuwen 412 - 11
    3 dec. 19:35Telstar/Schoonderbeek 1 - Spirit 115 - 34
    3 dec. 18:30Spirit 5 - Telstar/Schoonderbeek 511 - 13
    3 dec. 18:15Telstar/Schoonderbeek 2 - Spirit 213 - 22
    3 dec. 17:20Spirit B2 - Dindoa B29 - 6
    3 dec. 16:05AVO A1 - Spirit A119 - 16
    3 dec. 16:00Spirit 3 - Tweemaal Zes 316 - 13
    3 dec. 15:45Sparta (N) B1 - Spirit B112 - 11
    3 dec. 15:15Unitas/Perspectief C5 - Spirit C32 - 16
    3 dec. 15:00Spirit B3 - Hellas '63 B17 - 8
    3 dec. 14:00Spirit D2 - SKF D520 - 1
    3 dec. 14:00Korbis C1 - Spirit C111 - 11
    3 dec. 13:15Huizen D1 - Spirit D16 - 13
    3 dec. 13:00Spirit D3 - Wageningen D34 - 4
    3 dec. 12:00MIA E6 - Spirit E46 - 21 (3 - 2)
    3 dec. 11:50Spirit A2 - Sparta (N) A223 - 6
    3 dec. 11:00De Meeuwen D4 - Spirit D46 - 6
    3 dec. 10:55Spirit E6 - Revival E314 - 4 (2 - 2)
    3 dec. 10:55Spirit E2 - Dindoa E215 - 7 (6 - 2)
    3 dec. 10:00Spirit F1 - Antilopen/Lancyr Deelen F319 - 11 (2 - 2)
    3 dec. 10:00Spirit E3 - De Meeuwen E56 - 8 (3 - 3)
    3 dec. 10:00MIA C2 - Spirit C23 - 8
    3 dec. 09:30ODIK E7 - Spirit E51 - 5 (2 - 1)
    3 dec. 09:00Wageningen E1 - Spirit E112 - 16 (2 - 3)
    3 dec. 09:00Dindoa F3 - Spirit F26 - 5 (3 - 1)