Telstar A2 - Spirit A1 20 - 14 PDF Afdrukken E-mail
woensdag 25 januari 2012

Zaterdag 21 Januari om 7 uur ´s avonds stond er wederom een moeilijke wedstrijd op het programma voor Spirit A1.

Hoevelaken werd aangedaan met Reinier die de taak van coach deze wedstrijd op zich wilde nemen. Zou hij ons dan eindelijk van die twee punten af kunnen krijgen? 

Nog maar net koud in het veld viel het 1e doelpunt van onze kant er al in, Danny maakte geconcentreerd een vrije bal. Telstar liet dit niet op zich zitten en aan de andere kant van het veld werd, ook door een vrije bal, de 1-1 gemaakt. Tot de 18e minuut van de eerste helft ging het op deze manier gelijk op. Op dat moment kwam Telstar, een ploeg die toch helemaal niet zo heel veel beter dan ons bleek te zijn, met 5-4 voor te staan. Iets wat ze, door goed beheerst en het vooral op hun kwalitatief en individueel erg sterke heren uit te spelen, bracht op een 12-6 voorstand in de rust.

Weer vol goede moed terug in het veld bleken de positieve woorden van Reinier gelijk uitwerking te hebben op de score. Een mooi afgemaakte doorloopbal van Rosanne deed het scorebord naar de 12-7 verspringen. De ballen bleven er geleidelijk aan beide kanten weer met regelmaat invallen, maar het steeds terugkomende verschil van 6 doelpunten bleek nog onoverbrugbaar. Ook Ad, onze aanvallende speler die erg gevreesd is door zijn snelheid, moest vanaf de 15e minuut in de 2e helft verplicht plaatsnemen op de bank. Het fanatisme kon de druk die op zijn geblesseerde teen zat niet meer aan, en het scheurtje in zijn wervel maakte hem voor de komende 2 weken bankzitter.

Na deze tegenslag zijn er in het laatste gedeelte van de wedstrijd toch nog zeker 4 mooie ballen in gevallen van onze kant, maar de thuisspelende Telstar was wederom een te sterke partij voor Spirit. In de eerste helft goed gestreden maar het helaas niet dicht kunnen houden tegen een ploeg die wel erg op schot was. Niet geheel ontevreden droop het team af naar de kleedkamer, de 2e helft toch maar mooi 8-8 gelijk gespeeld. En met een tevreden glimlach opende onze langste heer die na deze zware wedstrijd 4 doelpunten op zijn naam had staan zijn blikje bier.

Score: Danny 5, Tijmen 4, Thirza 2, Marleen 1, Anna 1, Raymond 1.

 
< Vorige   Volgende >

Sponsors

Advertisement
Advertisement

't Blauwe Legioen

blauwe_legioen.gif

Agenda

02-03-2012
Culinaire tocht B&C
02-03-2012
Schietuurtje 7
03-03-2012
Party Time (met SDS)
03-03-2012
KCD 1 - Spirit 1
10-03-2012
Spirit 1 - KIOS '45 1

Verjaardagen

23-2-2012 Jaap van Beek (46)
23-2-2012 Eline Kok (11)
24-2-2012 Djino Mota (11)
25-2-2012 Christianne van der Stege (12)
2-3-2012 Robert Schattenberg (27)

Poll

Spirit 1 promoveert in de zaal...
 

Nieuwsbrief